Su stihle baby-tie pipky v posteli dreva?

Ema132

este ze sa tam potom dodalo ze "nie tie co maju geneticky danu stihlu postavu" lebo uz som sa sla bat:) a co sa tyka toho sexu tak neviem ako to maju baby s plnsimi tvarmi ale hovori sa ze sa snazia viac aby sa tak moc neprihliadalo na ich postavu...ja si to neviem predstavit...myslim, ze kebyze nie som spokojna so svojou postavou tak sa v posteli neviem tak uvolnit a odviazat:) takze myslim ze na tych reciach ze chude baby su dreva v posteli nie je nic pravdive...tak ako niektori chlapi nezaleziac od postavy su dreva tak aj baby podla mna:)

AdamKrt

Jednoducho prehnite z vnutra - keby taka zena mala mat dieta, tak je to pre nu problem. Bud ma problem otehotniet, alebo bude mat vela potratov, ci ak sa narodi, tak moze byt dieta nie velmi zdrave, lebo cast iminuty prebera po matke.

Aj sa pise, ze pre zdravie je lepsie mat par kg nadvahu /velmi miernu/, ako vychudnutost.

A ak ich priatel miluje, tak mu bude fuk, ci bude mat o 5-10kg viac.

Miro_83

ja som svojejj vzdi vravel nex normalne vsetko zje ze tie 5 kg navyse mi vadit nebude a z toho chudnutia bola aj dot nervozna ale som uz rad ze sme sa rozisli a snovou je to super ma par kil navyse ale je kludna do pohody

gynekologick

cudujem sa
prehnite-zničený organismus zvnútra, nedostáva výživu a tak má slabú imunitu

andana-ale to satyka tyh mojichn pacientok co schudli rapidne, nie co maju geneticku stihlu postavu

andana

A ako byvaju tie pacientky okr. rakoviny este chore? To je zaujimave! A to aku vahu resp. vysku aj vahu maju take baby?

jaroslavaaa

tak ja som stihlucka az moc udrujem si to dietou ale v posteli som urcite dobra mozna som viac chora tam dole, uz aj gynda povedala ze mam jest vyzivnejsiu stravu ale priatelovi to nevadi

gynekologick

tak ja neviem ze ake su v posteli,som totiz gynekologicka ale tie su najviach chore, lebo nemaju dostatok vyzivu a mala som teraz za mesiac 4 take zeny vo veku 22, 24, 19, 22 čo maju rakovinu maternice a oni to nechcu povedat ani partnerovi. A tvrdia mi ze ich partneri by ich nelubili keby neboli take chude, ja tvrdim ze to su prehnite zvnutra len navonok pekne vyzeraju, tie plnostihlejsie pacientky su zdravsie ale nie obezne to je uz rozdiel. Moj syn ma tiez plnostihlejsiu ale ja zdrava