Dlha cesta autobusom, pocit ist na wc, ako to riesite vy?

Alex T

Myslíš malú lebo veľkú.
Moje skúsenosti.
Abysom nemusel na malú, tak nepijem dloho. Viem, že to je nepríjemné, ale pomáha to.
A abysom nemusel na veľkú, tak zjem 100 g horkej čokolády, alebo na varenie. Aj to pomože.
Já mám problémy hlavne s veľkou, je to dosť zo stresu, idem aj 4x denne a preto sa bojím cesty autobusom. Stolica je tvrdá, nemám hnačky. Nejesť mi nepomože,aj tak to na mňa príde. Ale ta čokoláda pomáh .

xxxx

ah jaj ľudia a ja som doteraz myslela že to len mne sa stáva...do autobusu ani nevleziem a autom tiež nič moc ale aspoň som v pohode že keby niečo tak šofér alebo ja zastaví.
...mám cestovať do francúzska asi tak 18 hodín tak už teraz mám z toho stresy ...no nič príjemné

AnonymKaa

mellinda ja mam podobny problem...mne sa raz cestou busom tak strasne chcelo na wc ze som myslela ze nevydrzim..a odvtedy mam strach ist aj busom aj autom. ty to vies prekonat nie je to take strasne:) ale ja nie, potom som sa bala chodit uz aj tam kde wc je.. proste moj strach narastal a vzniklo to v tom buse..hrozne nieco, zavidim ludom ktori vydrzia cestovat dlho a bez obaav..

kačena

Aj u mna sa to prejavuje večšinou ked mám isť autobusom.Pritom tesne pred odchodom pôjdem na wc.Ked pôjdeme celá rodina autom aj vtedy najneskoršie za hodinu mi treba,či je ráno či cez den.Potom už vydržím viac,koľkokrát aj 2-3 hodiny.Spomenula som to gynekologičke,že je to tipické štresové.Prekáža mi to fakt,nerada idem ani s detmi na školský výlet ked ma voľaju je ešte voľné miesto.Neviem či to chodí aj s vekom,ale predtým som nebola taká.Stále som sa čudovala ked kolegyne vyhľadávali toalety no teraz?Dopbré rady vyskušané má niekto???

mellinda

No ja mam presne ten isty problem, len co mam ist niekam busom, celu cestu nemyslim na nic ine, len na to, ze sa mi bude chciet cikat. Pritom vo vlaku vydrzim kludne aj tri hodiny bez wc, staci mi len vedomie, ze tam to wc je, keby daco. Ale v autobuse ma desi prave ten fakt, ze nie je kde :-)) Riesim to asi tak, ze sa na to skusim psychicky pripravit, ak je to trasa, ktoru som uz absolvovala, tak si uvedomim, ze uz v minulosti som vydrzala, tak vydrzim aj teraz :-)) Pocuvam MP3, snazim sa mysliet na nieco ine.

mariah

Tiez mi to vadi tak busom mimo MHD nikam nechodim, vzdy len vlakom alebo na dovolenku letecky. Je to rychle a pohodlne.

dobra vila

Hm, to zalezi ako dlha cesta... Chystas sa niekam na dovolenku, ci praktizujes nejaku stalu cestu, ci jednorazovku?
Ak ides niekam na dovču, on je ti povinny zastat, ste predsa zajazd. A ked myslis, co ja viem, z Bystrice do Kosic, tak to uz je fakt horsie. Tamti sa na ludi vykaslu, hlavne ked je plny bus, navyse ti mozno ani nevie kde zastavit... a ked ti zastane na nejakej inej autobusovej, co je najblizsie, mozno si ani nemas kam odskocit. Ale na taketo dlhsie trate sem-tam robia pauzy na 10-20 minut, to mas cas :D.
Naozaj neviem, zalezi kam ides, s akym spojom atd...
Ja napriklad som v tomto strasny pripad. Nemyslim celu cestu na nic ine, len nech mi netreba ist na zachod! Akonahle mam moznost, tak aj idem!! Mne dost casto treba ist na zachod, idem snad aj kazdu hodinu! Lenze ja fakt vela cikam, ani neviem od coho, ale nie je to vsugeracia, ja som fakt ako vedro na vodu :D