Únava

mjanik

vyhľadaj akupunktúru a daj si posilniť: 1,trávenie,2,ak by to nepomohlo, tak priamo zvýšiť energiu,lebo je poddimenzovaná,je jej málo a preto tá únava

demetermaco1

v pripade unavy može isť o unavový sy drom alebo tvz.totalne vyhorenie žiadne prírodné prostriedky nepomáhaju vlastná skúsenosť asi 5 rokov. najlepšie je obrátiť sa na psychologa a ten určite pomôže vlastná skúsenosť,nieto sa za čo hanbiť ved to je doktor ako každý iný dlžka sedení závisí individualné.

klaudiii

detoxikácia tela,ako to spomínal aj modráčik ,proti unave je velmi dobrá vec.ja to mám odskúšané.dala som sa nahovarit na Colonix,v čom som vobec neverila,ludia sa vselijako vyjadrovali o tom produkte,stale vsak bolo viac kladnych odpovedí ako zlych.tak som si ho vyskúšala.
erikagy,Koenzym Q10 je tiež dobrá vec,ale ak sa chceš zbavit únavy urob si detoxikačnú kúru.ja som mala informácie z www.drnatura.sk ak budeš mat nejaké otazky,kludne sa spýtaj cez mail.

modracik

erikagy:ano, existuje,prirodny doplnok vyzivy zen-sen so zlatou salviou/nedostat ho v lekarni/.Mozno by stalo za to,aby si si urobila detoxikaciu,zbavila organizmus toxickych latok,/ktore mame kazdy v sebe/samozrejme s prirodnymiproduktami,teda prirodzenou cestou a citila by si sa podstatne lepsie.Blizsie info cez meil,ak potrebujes.

[zruseny12]

este ma napadlo,ked si zacala cvicit po dlhych rokoch,mozno to telo,kym si nezvykne na cvicenie tak je unavene a potrva to trochu...
mas uz aj 33rokov,nehovorim tym ,ze si stara,ved ja mam 41 a necitim sa stara,ked som ok...ale aj toto moze zohravat rolu...clovek sa meni rokmi a musime sa k tym rokom prisposobovat...predsa to telo uz ma nieco za sebou...

[zruseny12]

no,ak je to prechodna UNAVA...tak tam je dobre brat KOENZYM Q10...NAPR.
tazko sa mi radi,lebo ja som mala UNAVU,ale to bola UNAVA z choroby...chronicka unava...
POTOM JE UNAVA...ked jes vela SLADKEHO.../hlavne poobede/ze vraj to velmi unavuje/...
skus si zhodnoti,ako sa stravujes atd.
mozno je len v tom problem...
ked ma clove malo zeleza,je unaveny...
mozno,ze staci viac chodit na
vzduch...tazko sa takto radi,je toho vela,co to moze byt...
mozno ti chybaju nejake vit.a miner. i ked beries doplnky,moze byt,ze to nestaci,ze je toho aj tak malo...
niekedy staci dodat telu vodu a je po UNAVE...

erikagy

ahoj
myslim si že by som to nazvala aj ako prechodna unava,lebo ved mam obdobie ked je to lepsie a ked je to horsie.nie teraz ale asi tak pred rokom som zacala brat aj obyčajné vitamíny na posilnenie organizmu či imunity.začala som chodit cvičit ,lebo som cca 10rokov necvičila,aj stým som sa chcela posilnit,cvicím doteraz.ale čo je viem ,ja som bola vždy vitálnejsia.a citim sa mlado ,aj tak žijem.mam 33 rokov.

[zruseny12]

vies na prechodnu unavu by mozno nieco pomohlo,ale ked si stale unavena,ako pises,tak neviem mala by si hladat pricinu...
tazko takto radit...
a okrem unavy mas aj ine probelmi?ci len ta unava...