Potrebujeme radu !!!

Príspevok v téme: Potrebujeme radu !!!
MaKaMaKa

zdravim.
s priatelkou sa nam stala taka mensia nehoda ... zosmykol sa nam kondom a bojime sa \\\"toho najhorsieho\\\" ...rozmyslame nad lekarňou a tabletkou Escapelle. Priatelka ma priblizne tyzden pred menstruaciou.. Nevieme, ci to mame riskovat, lebo ta tabletka je predsa len obrovsky zasah do organizmu... Co by ste robili na nasom mieste??

niekto

cize ak mala neplodne dni a ma pravidelny cyklus tak sanca ze otehotnie( ked sa takto bude chranit rok )je 5-25% teda ak by si sa do nej urobil
prerusovana suloz (cize neurobenie sa donej:P ) ma 4-27%

dokopi to je 0,2-6.75 % (za ROK)
inak povedane nebral by som tabletku ale je to navas
btw tabletka ma ucinost tak 80 % ked sa zoberie dostatocne skoro

pipinocka

podla mna ak ma tyzden pre menzesom maly by mat uz neplodne dni a ak si sa do nej neurobil tak by som nejedla tu tabletku... a ano kvapocky lasky mozu ale nemusia obsahovat spermie ... ja som s toho este neotehotnela

MaKaMaKa

neurobil som sa nikam.. stalo sa to počas toho ... proste sa zošmykol kondom... ale všetci dobre vieme, ze aj pred orgazmom dochadza k vylučeniu sekretu, ktory moze obsahovat spermie ...a toho sa bojime ... preto uvazujeme nad tabletkou ... a ako som uz napisal, priatelka ma asi tyzden pred menstruaciou ... takze nevieme, ci to mame riskovat..

pipinocka

podla mna ak si si nie isty ci si sa do nej urobil a nechcete mat este babo tak nech si da tu tbletku ako keby mala cakat a potom byy isla nedjboze na potrat... niektore baby pisu ze sa im nic nedialo a niektore ze im bolo moc zle tak ja neviem ja by som asi tu tabletku dala