travenie volneho casi s priatelom

MaryLu

ja s mojim partnerom spolu vela sportujeme - chodime behavat, plavat, bicykel alebo si len tak zahrame bedmintom niekde v parku.. casto chodime na vyletiky, turistika alebo len taka prechadzka po prirode.. turistiku a prechadzky oblubujeme najme preto ze sa tam vzdy v klude a obklopeny prirodou porozpravame o veciach na ktore pri dnesnej uponahlanej dobe nie je cas..
snazime sa sebe aj prisposobovat, on ma rad auta, tak ja s nim chodievam na jeho akcie, ja zas mavam akcie v mojom sportovom klube (zapasy), tak on tam chodieva so mnou a podporuje ma..

zoey

nivejkaaa: no moj priatel je z new yorku, vlastne to nie ani tak on ale jeho rodicia maju tolko penazi,...po svadbe sa tam mam prestahovat, bude mi to tu velmi chybat :(

zoey

no mi chodime, na diskoteky, sadnut si do niakeho podniku, do kina, do nakupnych stredisk, do medickej, na slavin, do parku, sme u neho alebo u mna, na vystavy, autosalony, do galerie, na kupko, len tak do prahy, na dovolenky, do kupelov, alebo sme len v posteli :)

na jesen ideme do pariza, v zime do new yorku za jeho rodicmi, tam bude svadba, a nabuduci rok do londyna - musim zaklopkat.

darcek

janulkaja tak to ti teda zavidim...ja s priatelom nechodim nikam, sice byvam s nim kazdy den, lebo byvame kusok od seba, ale vela krat som mu vycitala, ze nikam nejdeme..tiez by som sa chcela ist pozriet niekam na dovolenku, do ZOO alebo mi stacilo ist do nejakeho mesta..mam velmi rada zilinu, nitru a trnavu..lenze nemozeme ist nikam,pretoze stale hovori, ze ma doma vela roboty,ze keby ma svoje auto, tak by sme chodili (lenze on mi stale tvrdi, ze prenho je auto zbytocne, ze on ho nepotrebuje)som z toho smutna ze nikam nechodime a neviem ho presvedcit