Chodit s mladsim o 6 rokov je uz asi vela, ci?

lea281

ahojte..viete mne sa tiez paci chalan ktory ma 15..no ja mam 18...skvele si rozumieme a proste urcite by som s nim cela aj nieco zriesit..wem ze by to cel aj on...ale ja sa bojim toho ze co powedia ludia...sice on ako chalan na 15 nevyzera...ludia mu zvyknu tipovat takych 17 az 19 rokov...zase si na svoj vek aj vela toho prezil a je dost vyspely ...no ja aj tak wem ze ma len 15...kamosky mi zase vravia ze ak sa naozaj mame radi a rozumieme si tak potom nie je problem vo veku...no co ja wem..prosim poradte mi :(

seel

ja tak zavidim tym, co maju starsiu partnerku....neviem, ci je to moja uchylka alebo co, ale uz aj od detstva som sa pacil odost starsim babam, aj ked som mal nejakych 6-7r, pacil som sa o 10r starsim,usmievali sa na mna,zdravili ma.....mam starsiu sestru, ta sa s nimi poznala a od nej som sa to dozvedal,aky som zlaty a skoda ze nie som starsi atd...:)pravdepodobne to vo mne zostalo z destva a trva to dodnes....teraz mam 23 a stale tuzim po starsej...mozno aj z toho dovodu, ze sa citim rozumovo vyspelejsi ako moje rovesnicky(su aj vynimky) a takisto by som chcel mat rozumnu,aby vedela co chce...moja prva sexualna skusenost bola so starsou o 5r,vtedy som mal 16 ale poriadny vztah som nezazil,aj ked jeden bol (mal som 17 a ona 19)ale nevyslo to kvoli jej povahe....odvtedy mi ziadna starsia nevkrocila do cesty a navyse starsia sa tazko hlada....lebo zas myslim, ze je malo zien, ktore si hladaju mladsich a o to to mam tazsie...moj posledny vztah trval 2,5r skoro o 5r s mladsou, ale zas nebolo to ono....napriek tomuto vsetkemu som poriadnu lasku este nezazil, co ma teda deprimuje..

m.i.s.o

Ja mam 25, mal som tajnu priatelku skoro 50rocnu, a bez problemov. samozrejme ze sme nevychadzali na ulicu ruka v ruke.

ffff

Ja mam 26 ,ona 43, rozumieme si snad ako nikto na svete,milujeme sa jak blazni uz 4roky..Asi je to tym ,ze ona na 43 ani nevyzera ani sa neciti a ja sa citim na dobrych 30-33...Mame velmi vela spolocnych zaujmov, co si myslim,ze je velmi podstatne...Ked to zhrnem tak plati jedno:Na veku absolutne nezalezi.

htzhu

ja mam tiez 23 a neviem si predstavit chodit so 17 rocnym chlapcekom :) ja som skor na starsich moj byvali mal 43 ..cizeuz som navyknuta na nieco take..moj sucasny priatel bude mat 31 a myslim si ze je to ok..:)

salatka

summer, to som si aj ja stele hovorila, ved to sa zmeni, on dospeje, zmenia sa mu nozory a priority ..ale bohuzial sa tak nestalo ani po tolkych rokoch a on si potom povedal, ze koniec ..tak nam dal konec.. ked sme spolu zacali chodit ja som mala 19 a on 20, ked sme sa rozisli, mala sm 24a on tiez..teraz bude mat 25 rokov ..ale ako vravim, nevie co od zivota chce.. podla mna sa potrebuje este poriadne vyburit a mozno potom pride na to, ze sa chce aj usadit ..ale jeho postoje boli take, ze postavim si dom ..iba JA... a to nebolo MY.. ale len ON.... takze to bolo na tom taek smutne..ale tiez som bola hlupa a zamilovana a myslela som si, ze ho to casom prejd e..a nesprelo ..a tak to potom aj skoncil ..a ako teraz vravim, som velmi aj rada .. asi to tak malo byt .. a teraz mam priatela, ktory ma o rok menej ako ja ..cize ma 23 a je to uplne vyzrety clovek,ktory vie co od ivota chce ..lebo si toho dost prezil a vie, ake ma priority ..