TRVALE ZAFARBENIE OBOCIA

macka26

aj ja mam vytetovane uz 5 rokov a som maximalne spokojna...

ak potrebujete niekto kontakt napiste mi mejl na pickoster@gmail.com

bellinka

ja mam tiez vytetovane obocie a vobec to nie je neprirodzene , mozno to tak vyznie u tych ktore maju cierne obocie vytetovane...je to super nemusim to malovat, mozem sa kupat , ...

angelaa

Ja mam vytetovane obocie uz štvrty rok a som maximalne spokojna .Robia to v kozmetickych salonoch a proti bolesti potieraju masticku ,ktora jemne nie uplne umrtvy tetovane miesta.da sa to vydrzat.Nemam problemy pri kupani uz sa nemusim bat ,ze sa mi zotrie.

Summer_

Ja by som tiez chcela mat stale zafarbene obocie, ale tetovanie sa mi nepaci. Poznam babu co ho ma a po case sa jej skaredo zmenila farba. A ja si ho malujem tienom, takze je prirodzene a na krajoch dostratena, ale tetovanie je podla mna "surove". Neviem co s tym :(

lovelylily

baby suhlasim, aj mne sa nafarbene od kozmeticky velmi rychlo zmyje...a vadi mi to, lebo kazdy den to malovat ma fakt nebavi... to tetovanie prebieha ako? ma tu niekto skusenosti?

tinkaaaa

jak sila? ty si este nevidela tetovane obocie? je to uplne prirodzene. vzdy lepsie ako si kazdy den primalovavat obocko..

tinkaaaaa

no uvazujem nad tym tetovanim, ale neviem kde vsade to robia. ja sama doma si nefarbim obocka, vzdy idem iba k kozmeticke, ale ta farba mi vydrzi akurat tak maximalne tyzden, a to iba vtedy, ak si obocie nevymivam vodou :(