kam ho mam zobrat? poradte :-)

brekeke

alebo minigolf, to je tusim na anicke v KE.. (ale nie som ista.. ).. ale to je tiez iba za pekneho pocasia...
alebo motokary... ale to je asi tiez drahe... no ja uz newem... :D

fit

rybicka20,
ja som z KE. skus si dat stranku - kam do mesta a prides si na svioje. aj ked nechces ist do kina, ale predsa by som ti odporucila v Optime- doba ladova 3D, no 1 listok stoji 7€, ale stoji to za to :-)

rybicka20

ahoj, kino nechcem, to uz som pisala. Do kina chodime casto, chce to nejake ozivenie. ja by som brala aj bowling napriklad, ale ten je pre mna drahy.Nemam totiz vela penazi. Nasla som lezecku stenu, ktora ale nie je spristupnena v lete, skoda ,mohol to byt celkom zaujimavy zazitok. Kolotoce by som brala. Ale sirava je pre mna daleko, nieco v KE by bodlo. Ale co? Nie som odtial, takze az tak neviem, ake su tam moznosti. Je tu niekto z KE?

rybicka20

ahojte, este by som vas chcela poprosit o radu alebo nejaky tip, kam ist, ak prsi. Divadla maju prazdniny, lezecka stena je teraz tiez zatvorena, bowling je asi drahy, ci nie? kolko sa priblizne plati za bowling? kino je uz otrepane - film si mozeme pozriet aj doma. kam zvyknete chodit vy, ak je bud zima alebo dazdive pocasie? Dakujem kazdemu velmi pekne za radu :-)

brekeke

v michalovciach mas zraz motorkarov a jarmok, ked pomoze... aj cirkus... a na sirave mas kolotoce stale, respektive tam je furt kam ist... ale to uz je asi daleko... :D

rybicka20

na kolotoce by som ho chcela zobrat!!! ale som z presova a teraz tu kolotoce nie su, keby boli v kosiciach, tak to by slo, alebo niekde inde v okoli... nie su teraz niekde v ke kolotoce? je tu niekto z vychodu?

brekeke

a nie je v meste alebo okoli nejaka akcia? nejaky koncert na namesti, jarmok, stanky, kolotoce, alebo hoci zoo...