podvod...

Príspevok v téme: podvod...
zronená duša

čaute. spravila som strašnu kravinu..podviedla som svojho priatela. dva krat.. triezva, nemôžem sa na nič vyhovoriť... Bolo to v čase, ked sme mali krízu a myslela som si, že už sa rozídeme. Tá kríza netrvala dva týždne alebo mesiac..ale asi 3 mesiace a už som tomu nedávala nádej..Je pravda, že ten sex mi pomohol k tomu, že som zistila, čo chcem a že priatela milujem nadovšetko na svete a nevedela by som existovať pri nikom inom. Povedala som si, všetko zlé je na niečo dobré a aspon už viem, čo chcem a už nikdy nebudem pochybovať. Ale teraz na mna dolahlo svedomie...Ubýja ma to,plačem každú chvílu, kedy nie je so mnou. Nepovedala som mu to. Neviem mu zlomiť to jeho krásne srdiečko a bojím sa, že by mi to nikdy neodpustil. Viem, sa chyby sa pyká a ja si to teraz budem vyčítať do konca života. Chcem len vedieť, čo by ste robili vy..či by ste vyšli s pravdou na javo, alebo to radšej nechali tak..čo bolo bolo, viem čo chcem a bodka. Tieto názory mi medzi sebou strašne kolíšu, neviem sa s tým zmieriť. Nič také som predtým neurobila, to som snad nebola v tej chvíli ani ja ! S priatelom plánujeme spoločnú budúcnosť a neviem, či to nebude odo mna svinstvo, ked mu to nepoviem, ale ja sa strašne bojím, ako zareaguje, už mi nebude nikdy veriť...poradte mi, čo mam robit, aby ma to uplne psychicky nezničilo :(

nikagold

podviedla si ho 2 krat, takze si dobre vedela co robis a ci niekoho milujes sa nezistuje tak ze sa vyspis s druhym. Bolo by svinstvo mu to nepovedat, spravila si to tak teraz znasaj nasledky. Mozno ti to neodpusti ale ked to nepovies a budete spolu cakaju ta vycitky... a zalezi aj od toho aka pauza to bola, normalny rozchod bez stretavania sa alebo len take male odlucenie. Ak to bol rozchod na tie 3 mesiace tak si ho vlastne ani nepodviedla

pietroo

Priatelka mala tiez takyto ulet pocas nasho rozchodu,potom sme sa zas dali dokopy a priznala sa mi s tym,mal som problem jej dlhu dobu doverovat,ale snazila sa mi dokazat, ze ma uz nesklame.a teraz?nelutujem ze som jej vtedy odpustil,vazim si ze mi to povedala.ja ti radim aby si mu to povedala,ak sa naozaj lubite a ty mas pevne nervy a vela sily na to mu to dokazat,tak to zvladnete

winki

kazdy jeden psycholog na toto povie zatlkat zatlka zatlka a nikdy nepovedat ano podviedla som ta. Aj ked to bude pocut od niekoho ineho a ty mu budes tvrdit ze to neni pravda nakoniec ti uveri a ver tomu ze lepsie je aby to nevedel...len sa s tym musis ty sama vyrovnat.

nokia444

Najprv som ti chcela poradiť, aby si mlčala...ale Adam Krt má pravdu, čo ak sa to po čase dozvie od niekoho iného??? Nikdy nevieš, možno ten, s ktorým si ho podviedla sa niekde preriekne a potom to už pôjde...to ho asi zraní oveľa viac...asi by to mal vedieť a on sa rozhodne, či ti dá druhú šancu alebo nie.

AdamKrt

Povedz mu to. On ma pravo to vediet. Inac ho nemilujes, ale podvadzas. Ani nevies ako, to moze kludne zistit po case. Mozete mat uz deti a co potom ? Potom ho bude stvat, ze si ho nielen podviedla, ale aj cele roky klamala. A co moze urobit - moze Ta kludne opustit a sudit sa este o deti. Pretoze bude nastvany este viac...

Ak mu to nepovies, si sebecka, pretoze sa divas len na seba, ze by si onho prisla. Je na nom, ako sa zachova.

evry

Čas zahoji všetky rany a otupi bolest, ži pre vasu lásku a skús si utíšiť svedomie tak, že mu budeš prejavovať veľa veľa lásky, a okrem toho, píšeš, že ste mali krízu, tak si nemohla vedieť ako to dopadne, či sa naozaj nerozídete. každý robí chyby, záleží na tom, či ich oľutuje a poučí sa z toho.

sway

Ved na tom velmi nezalezi,ci mu to povies:-)Ber to tak,ze tieto veci sa stavaju a ked to nevies udrzat v sebe,tak mu to povedz a nes nasledky.Aj tak myslim,ze mas vycitky,lebo to stalo za hovno:-)Keby to bolo super,bola by tema,ze milujes 2,ci nie?