Neprestávajúce krvácanie

Príspevok v téme: Neprestávajúce krvácanie
Justinka

Ahojte
Vie mi niekto prosim poradit, co mi moze byt? Ked krvacam uz 21 dni. Niekedy je to silnejsie, niekedy slabsie, ako to nazvala moja gynekologicka - spinenie.
Uz som z toho zufala. Gynekologicka mi nepomohla, o nej uz radsej pisat nebudem. A zo dna na den som slabsia a unavenejsia. Teraz sa to zas zacalo zhorsovat - silnejsie krvacam. Mala to uz niektora z Vas? Co mi moze byt? Prosim poradte mi. Este som nemala deti a v buducnosti by som aj chcela, dufam, ze to nie je tazka choroba. Pred 8 rokmi som mala cystu, co mi vyoperovali. Dufam, ze to s tym nema nic spolocne.
Ak mi niekto nieco viete poradit, budem vdacna.

natalia na

čooo? čo po tebe vrešťala? zmeň gynekologa a prosím ťa choď k lekárovi. Aj ja som mala takéto problémy a teraz som pred zákrokom.Tiež sa bojím ale zdravie si treba chrániť.

Justinka

Ked ja sa velmi bojim. Kazdy den dufam, ze to prejde. Nechcem ist na kyretaz :( navyse mam gynekologicku vela km odtialto a aj tak mi nepomohla, uz 2krat som s tymto u nej bola a ani len lieky mi nedala. Len vrestala po mne. Bojim sa, ze ked tu pojdem do nemocnice, ze si ma tam nechaju.

natalia na

justinka, ale behom k lekárovi, lebo odpadneš od vysilenia. Musíš ta ísť, lebo tak dlho krvácať nemôžeš!!!!!!!!!

Justinka

No ja viem, ze som to od nikoho chytit nemohla. V tom vsetkom strese som sa odovzdala svojmu priatelovi a vsetko krvacanie sa mi zhorsilo. Tajne dufam, ze mozno som otehotnela, ale to su len moje predstavy, navyse je to len 3 den a test si nemozem urobit. V tychto mojich problemoch sa na mna aj on pekne vykaslal a opustil ma. Myslite, ze to moze mat aj nejake psychicke priciny?

1zenaxy

To moze byt vselico. Ja som to tiez mala asi pred 3 rokmi. Podozrievam aj vtedajsieho priatela, ze bol s inou babou, ktora tym trpela a preniesol to na mna. Ja som pila caj Gynastan a pomohol cca za tyzden. Gynekolog sa so mnou ani nebavil. Rovno mi vypisal papiere na kyretaz.

Justinka

Ja som dnes volala gynekologiske, ohladom vysledkov krvi a ona povedala, ze su krvne testy v poriadku. Ale to mi brali krv v piatok to uz bude skoro tyzden. Stale sa bojim a ona je v inom meste a mne sa k nej neda prist.

carola

justinka, mne sa stalo nieco podobne pred 2 rokmi. odisla som na pol roka mimo SVK a cely ten cas som nahle nedostala menzes.myslela som, ze zmena prostredia. asi 2 tyzdne pred odchodom som ho konecne dostala, akurat ze nie a nie prestat. cele tri tyzdne,silnejsie - slabsie krvacanie, a ako aj ty pises bola som cim dalej slabsia, a k doktorom som odmietala ist, cakala som, ze prejde same. dopadla som az tak, ze som normalne nevladala ani 20 metrov prejst. chodim na hematologiu kvoli anemii, tak som aj vtedy najskor isla tam. zistili hrozny krvny obraz, a primarka vravela, ze som dosla v hodine 12-tej, co som bola taka 'odkrvena' rovno odtial ma odviezli do nemocnice, kde som dostala 3 konzervy transfuzie. az to ma potom postavilo znovu na nohy. a odtial som sa dostala na gynekologiu,takisto planovali, ze mi urobia kyretaz, ak to krvacanie do druheho dna neprestane samovolne. nastastie prestalo. gynekologicka vravela, ze som mozno mala cystu, ktora asi praskla a celo sa to tym spustilo.
takze z vlastnych skusenosti ti mozem len poradit, aby si to zacala radsej riesit, aby si sa nedostala do stadia, kde som bola ja. z tvojho popisu mi to pripada podobne, no nie som doktor, a mozem sa teda mylit, ale kazdopadne ak to este neprestalo, mala by si niekoho vyhladat.gynekologicku a krvny obraz nechat urobit.