Príliš vlhká vagína

Sito

treba uzivat Antikoncepciu a vlhka nebudes a ak nahodou uz uzivas a stale vlhka bud velmi rada cobi za to druhe dali

lenkav

Je mi 16 let a mám nadměrně vlhkou vaginu. Je mi to někdy trapné. Bojím se, že když na mě bude chtít můj kluk sahat nebude se mu to líbit.

ja a ja :)

mala by si byt stastna ze takto vlhnes a ne byt nestastna z toho ... cim viac moja partnerka tecie tam ma to viac vzrusuje a urcite nesom sam :))

hela7

ja ju mávam veľmi mokrú, len keď niekoľko dní neonanujem. Skús si to robievať častejšie, možno sa to upraví..?

lola69

cawte ja mam 14 mala som sex 2-krat ale 2 krat som ju mala suchu a nebolo to prijemne tak ked ju mas vlhku to je moc dobreeee

nikagold

mam skusenost aj s vlhkou aj so suchou a poviem ti sucha nikdy viac!!! je to neprijemne pri sexe ani nehovorim stale som bola natrhnuta ked sa priatel snazila do mna dostat aj ked bol jemny a pouzili sme lubrikant nie je to ono... naozaj pokial ti to prekaza bezne cez den alebo tak, tak pouzi intimky ale pokial ju mas vlhku prirodzene vsetko je ok, je to 100 krat lepsie ako byt sucha