Priatel a pokec

Príspevok v téme: Priatel a pokec
smejko0055

Ahojte chcem sa niečo spýtať. Mám priateľa, s ktorým som 5 mesiacov. Náš vzťah bol zatiaľ bez problémov, ale všimla som si, že chodí na pokec. Pýtala som sa ho na to a povedal mi, že si tam píše s nejakými dievčatami a že je to iba čisto priateľské. Vraj sa nemám strachovať, že má rád iba mňa. Lenže ja sa stále trápim,lebo viem, že keď píše so mnou, píše aj s tými dievčatami. Neviem, čo mám robiť, či mu mám dať nejavo, že mu to vadí, zakázať mu to? Alebo nechať to tak, čo z toho bude? Možno si z toho robím zbytočné starosti, ale trápi ma to. Budem vďačná za každú radu. Ďakujem.

omega++

Ja som sa s priatelkou spoznal na pokeci... popri priatelke som si pisaval aj s inymi babami, bo tie som spoznal pred frajerkou, a to, ze uz mam priatelku, neznamena ze musim na ostatne razom zabudnut... To iste ale respektujem aj ja u nej ... ked si tam vypisuje s chalanmi, kludne, preco nie ... dolezita je dovera!!!!
Pokial mu doverujes a on nema problem vysvetlit s kym si pise (detaily uz nevyzvedaj) tak v tom nic nekale viac nehladaj... No pokial sa bude vykrucat, tak ...

smejko0055

Lenže ja neviem ako mám reagovať. Ešte sme len na začiatku vzťahu. Nechodím k nemu domov tak často,aby mi ukázal pokec, čo si tam píše. Dala som mu najavo, že mi to vadí a on vravel, že sa takými vecami nemám zaoberať. Že on si s nimi len píše a so mnou je to iné. My sme sa tiež zoznámili na pokeci.

poznam to

ja som s mojim už 4a pol roka, sme zasnubenz.
tiey tam chodi a pise si s inymi.ja si pisem len s kamoskami a so ziadnym chalanom si tam nepisem ale on hej. vosla som mu tam uz asi 2x a bola som dost zaskocena tym co som tam nasla-baba kt. ho chce mu posiella svoje nahe fotky, poom fotka nejakej mamicky s deckom a tak...riadne som mu t vytmavila...nebolo to 1x...ak tam este bude chodit nech si ma nepraje...

lesslie

vela ludi su nepriatelmi pokecu, no ak ho mas rada tak mu ver...ja tam tiez chodim, pisem si s chalanmi ktorych som spoznala este pred mojim uz manzelom, a veri mi, a zas musim uznat, ze mu ukazem cokolvek chce co sa tyka tejto komunikacie...takze ak ma problem ti ukazat o com si s tymi babami pise, nie je to len priatelske...