Aloe Vera - áno či nie?

Ivka 1

Aloe Vera
Pre svoj prínos pre zdravie sa používa, v mnohých civilizáciách po celom svete, už niekoľko storočí. Zázračný list aloe obsahuje vyše 75 výživných zložiek a 200 iných látok, medzi nimi 20 minerálov, 18 aminokyselín a 12 vitamínov. Výživne najsilnejšou je odroda Aloe Barbadensis Miller.Velmi dolezite je aby produkt mal pecat-certifikát kvality pre zloženie a čistotu od International Aloe Science Council,ktoreho pridelenie firmy obhajuju kazdy rok a ak produkt nema take zlozenie ako firma deklaruje,pecat kvality jej nie je pridelena.

RNG

ked si pozries clenstvo vyrobcov v Aloe council, zistis, ze ich je vyse tristo. A kazdy z nich vyraba aj to "prave aloe" tj cisty stabilizovany/sterilizovany gel. Rozne su len metody stabilizacie, kde niektori pouzivaju pasterizaciu, co poskodi niektore komplexne cukry, ini rozne konzervacne prostriedky, z ktorych asi najlepsie je mikroskopicke mnozstvo koloidneho striebra(to ani nepisu na flasi) a vitamin C(kyselina askorbova). Niektori pouzivaju chemicke konzervanty povolene v potravinarskom priemysle, ako napr benzoaty a benzoovu kyselinu a podobne.

pre linu007

vážne je LR asi take prirodne ako oriflame?sto ludi sto chuti..je to prirodne ,a nie je to na Sk je to nemecka firma kde maju pobočku aj v ostrave a vyrabaju si sami vo westfalsku aloe vera..na svete je asi 16 pravych firiem z dobrym aloe a oni patria medzi 3 najlepšie ...každy ma nejake svoje značky,netreba hned nadavat a dosudzovat..ak to odsudzuješ možno jedine preto, že ta ten poradca neupozornil, že na to byva aj alergia a mohol ti dat niečo ine..

Lina007

suns: preboha, ty myslíš spoločnosť eLeR...? tak tomu by som až tak neverila, že ponúkajú pravé Aloe Vera...

asi tak pravé, ako že Oriflame je prírodná kozmetika...

jaja_jaja

Ja jednoznačne Aloe Vera Gel áno, ale ten, ktorý je "Z" aloe a nie "S" aloe. Teda nie číra voda, ale musí obsahovať dužinu.

suns

Ďakujem všetkým za doterajšie reakcie..
totiž oslovila ma firma s týmito produktami, čo sa týka práce s nimi.. a chcela som sa presvedčiť, že naozaj sú už takí progresívni ľudia, čo len neodoženú dealerov, ale nechajú si vysvetliť, o čo ide a dbajú o svoje zdravie!
Táto firma je nemecká a na slovenskom trhu má zatiaľ 0,01% zastúpenie. A iba 2 firmy na Slovensku ponúkajú pravú aloe vera! tie nápisy z drinkov, nápojov, čohokoľvek sú podvod! 100% aloe neexistuje, keďže sú všetky výrobky riedené, čiže sa nezlaknite, ak máte napr. 30, 40, 60%. Už niekto zavrhol aloe po použití?