Unava - sposobena prilis velkym prisunom tekutin?

Príspevok v téme: Unava - sposobena prilis velkym prisunom tekutin?
willsha

Dobry den.
Mam 21 rokov, 72 kg a uz dlhsiu dobu trpim unavou aj napriek tomu, ze spim 8 hodin denne. Lekarka mi z dovodu nizkeho poctu cervenych a bielych krviniek predpisala zelezo a vitaminy B. Pokial viem, tak tie by mali pomoct aj proti unave. Avsak nic take sa u mna neprejavilo a stav sa nelepsi. Niekde som sa vsak docitala, ze aj nadmerna konzumacia vody moze sposobit unavu. Denne cvicim no aj tak vypijem 3 az 5 litrov vody. Neviete mi poradit?
Dakujem.

karioll

evcca
nie je normalne,aby si bola stale smadna.preto ak je cukor ok,aj po jedle,treba iba urobit rozbor krvi,mozes mat rozvrat vnutorneho prostredia kedy mozes zomriet ak budes pit vela vody,vela sa mysli 4 litre a viac za normalnych podmienok.urcite treba ist k lekarovi

vsevedka

tak podľa mňa 6 litrov a viac je zbytočne neúmerne veľa, pozor, v medicíne existuje popisovaná i "otrava" vodou, ktorá môže byť smrteľná, pretože prílišným nariedením neúmerným množstvom vody môže vzniknúť rozpad vnútorného prostredia, môžu sa nariediť životne dôležité minerály až tak, že može nastať i zástava srdca a pod.

evcca

mampodobny problem, dlhorocna unava, brala som uz vsetky druhy a formy zeleza, mam ho uz v norme. ale unava pretrvava.vypijem denne aj sest a viac litrov vody, neustala ma smadi. cukor nalacno mam vzdy v norme.

karioll

vela vody vyplavi z tela vitaminy a mineralne latky.treba pit za normalnych okolnosti zhruba 2 deci za hodinu,najlepsi indikator je moc bez farby a zapachu.ked pijes abnormalne vela vody,daj si vysetrit hladinu cukru v krvi,moze sa ta chytat cukrovka

demetermaco1

prisun teketín musí byť to je dôkežité aby nedošlo k dehydratáciji vitamíny skupiny B taktiež ale pozo na železa v tabletách to sa zvykne usadzovať v pľúca tvz : banícke pľúca, upozorenie mojej lekárky radšej v prírodnej forme formou zeleniny a ovocie nap :paprika a ostatné viataníny a minerály to je ok.ešte k tekutinám tie každý podla seba a každý i iný a tekutiny príjma individualne ale najnenej 2- 3litre denne .je to dlhodobý proces a ka nepomôže tak treba hladat pomoc pri inýhćh odborníkoch. tak čaute.

candy7

okg-imchlo.webnode.cz prečítaj si tie stránky prelúskaj všetko,ale verím že by ti pomohli ,lebo tie byliny ti prečistia celý organizmus,budeš sa cítit lepšie.ahoj

willsha

Ivka 1: Ja zelezo papam vo velkom a vobec to nezabera na tu unavu mam pocit. Pijem cviklovu stavu, beriem aktiferin. Kedze som citala, ze mlieko zabranuje vstrebavaniu zeleza tak som ho nahradila sojovym alebo ovsenym. Zeleza prijmam dost mam pocit, takze nerozumiem preco som tak unavena.

candy7: Myslis teda, ze to mnozstvo vody moze sposobovat unavu? Snazim sa to aktualne zredukovat, ale ako maju niektori ludia problem pit dostatok, tak ja mam problem nepit. Ale mam pevnu volu a ide to. Ale neviem teda, ci to zabera proti tej unave.

candy7

ahoj piješ vela vody aj to niekedy škodí na 15kg. je treba 0.5l vody ,pozri si výrobky okg na stránke sú tam prírodné produkty ktoré ti možu pomoct

Ivka 1

Pri rychlej unavitelnosti ako aj pri poruchach krvitvorby odporucam uzivanie vcelieho pelu v draze. Upravou krvi sa postupne odbura aj pocit unavy. Na tvorbu
cervenych krviniek je velmi dobra redkovka.
Okrem toho obsahuje aj vit. C a draslik,ktory udrzuje stabilny krvny tlak.