POMOC KRVACAM A ZOSTALI MI ESTE 3 TABLETKY???

Príspevok v téme: POMOC KRVACAM A ZOSTALI MI ESTE 3 TABLETKY???
Keituskaaaa

pred 2tyzdnami sa mi stalo ze som omylom zamenila tabletky,mam 3fazove Triquilar a bola tma,namiesto namiesto poslednej ruzovej som si dala prvu zltu.Potom som na druhy den si dala tu ruzovu co zostala a pokracovala normalne dalej az do konca,ale asi sa nieco stalo,lebo este mi zostali 3zlte do konca a dnes som dostala menstruaciu,vcera mi bolo velmi zle,aj som odpadla doma,co mam teraz robit?mam pocitat dnesny den ako prvy den novej menstruacie a zacat nove balenie?alebo dobrat tie 3tabletky este?alebo mam mat prestavku?na letaciku o takejto situacii nic nepisu;(dakujem velmi pekne za radu,docela sa bojim;(

Keituskaaaa

A ako budem mat tych 7 dni prestavku dostanem druhy krat menstruaciu? vcera ma obliala horucava ked sme boli vonku,mala som len dva drinky,neviem,co sa stalo,aj som pila vela nealko,..a predsa som odpadla,je to strasne ked nemoze clovek stat na nohach a ludi asi mysl;eli ze som opita...;(

neva

Nemám skúsenosť s 3-fázovou HAK, ale myslím si, že je pokračovať ako obvykle, zober tie 3 zostávajúce a potom pokračuj novým balením.
Ale nechápem z čoho Ti bolo včera zle, že si odpadla? Ako dlho berieš tu HAK? Ak inokedy Ti bolo tak zle?