podla coho si vybrat datum svadby? poradte :-)

omyšš

svatba2010, to zalezi aj od toho, kde sa budete brat, vies aby ste stihli vybavit miestnost a kostol. z miestnostami su zvycajne problemy. a ked chces nejake pekne datumy tak aby neboli obsadene. ked sa vydavas na dedine, tak je vacsia sanca, ze ta miestnost bude volna, ako ked niekde v meste vo vychytanej restike.
kolko ste uz zasnubeny? my sme uz rok a pol zasnubeny a stale nemame jasno v tom ako to chceme. aj ja sa mam vydavat v roku 2010 a tiez sa mi lubilo 3.7. ale sme si to rozmysleli a dali radsej na zimu. ozaj v akom meste sa budete brat?

miculka

19.9 2009 :-) mam vtedy narodky a je to pekny datum na svadbu.

aj ja som sa vtedy vydávala...super dátum super svadba super muž ale nidy víc
:)))))

mfu

ja som sa vydávala v máji,je tomu už 11 rokov a zatiaľ /klop,klop na drevečko/ je všetko v poriadku.Stále sa ľúbime, máme deťúrence.
Dátum asi nie je dôležitý, veľa šťastia.

titi...

Ja som mala zásnuby v máji,svadbu na moje meniny v septembri.Ináč ked je moc teplo fakt je problém jedlo,aj každý je spotení,niekto ani neznáša teplo.Podľa mna to nemusí byť pravda,že v máji kto sa vydá bude mať štastné manželstvo.Takisto sa hovorí 7.rok je katastrofálny,ani tomu neverím.

lesslie

ja som mala svadbu v aprili, a bolo genialne...termin som vybrala ja a taky aby si ho moj muz zapamatal, takze 4.4. :)))) ale inak je to uplne jedno, len v lete by som to velmi nerobila, kaziasa zakusky, topia sa, vsetkym je teplo, vsetci su spoteni, na fotkach to vidno, radsej na jar a v lete na svadobnu cestu :) a o poverach o majovych svadbach verim aj ja, vraj su nestastne....tak ako manzelstvo mojich rodicov...
prajem vela stastia

mary-anne

tak podla mna nevyhoda pocas leta- velke teplo- topenie zakuskov, nevolnosti podaktorych- odpadavanie z horucav. aj neveste bude isto teplo v tych satach a o zenichovi ani nehovorim, v tom obleku.
mozne burky a dazde..

sunnysweetie

nooo, tyka sa nas skor druha polovica roka, takze od juna.. :)
mne sa paci aj 12.6.

a co hovorite na svadbu v lete?
pre a proti???

som ucitelka a kedze chcem ist po svadbe na svadobnu cestu, asi sa budem musiet vydavat pocas prazdnin.. :-/ :-)