pichanie pri srdci

karioll

je to nechutne,ale nie smrtelne,ale ved o tom musis vediet.asi ti da nejaky betablokator alebo blokator kalcioveho kanala a anopyrin.echo by sa malo raz za rok robit,hlavne ziadny profesionalny sport

cokoladka898

na echu som bola v novembri minuleho roku, aj holter ekg som mala, krv mi nevysetrovali. v pondelok tam zajdem a uvidim co mi povie...ked som tam bola naposledy vravel ze ked pridem nabuduce ze mi da aj lieky, lebo mi zistili arytmiu a prolaps mitralnej chlopne.

karioll

mali by.lebo nedostatok alebo prebytok sodika a draslika robi taketo problemy.treba vysetrit hormony,ako adrenalin,metanefrin,noradrenalin a pod.d vitamin,vapnik,cholsterol a pod je toho dost vela

//lubomira//

karioll, ked chcem ist za kardiologom, vysetrit si srdce, pretoze mi nesutale hrozne busi a bojim sa, ze to bude mat nejake vazne nasledky, tak to mi budu brat aj krv?

karioll

cokoladka898
mali by ti urobit ekg,echo srdca,24 hodinovy holter tlakovy a/alebo ekg,zatazove ekg.odber krvi.drzim palce

cokoladka898

obvodny mi dal dnes vymenny listok kardiologovi tak v pondelok pojdem a uvidim co mi povie. aj s chrbticou mam problemy ale teraz je to kludne tak neviem preco to pichanie...

karioll

pricina?neurologicka,ortopedicka,cize vyzarovanie klbu alebo nervu,vzdy treba vysetrit.ked ta to bude boliet zhlboka sa nadychni ,nedychaj a zmen polohu a ked to prejde je to chrbtica,srdce boli stale,ale moze ist o tichu ischemiu ciev srdca,co boli iba niekedy

rolandik

Môže to byť skorej od chrbtice,ked to cítíš len pri námahe.Ale aj vysokž či nýzký tlak,stres.Ale aby si bol kludný,pýtaj si kompletné vyš.,záťažové EKG,ultrazvuk srdca.

rolandik

Môže to byť skorej od chrbtice,ked to cítíš len pri námahe.Ale aj vysokž či nýzký tlak,stres.Ale aby si bol kludný,pýtaj si kompletné vyš.,záťažové EKG,ultrazvuk srdca.