Preco mam taky tazky zivot stale nieco sa udeje

Príspevok v téme: Preco mam taky tazky zivot stale nieco sa udeje
zivotaosud

Ahojte..mam asi problem asi som prekliata...ide oto viem zivot nam dava take skusky ze ja uz nevladzem :,((...mam ist konecne robit priatelom do zahranicia uzasne koencne vyjde to je to na 80%....no tento tyzden budem vediet ci sa ide alebo nie ...vyzera to byt nadejne...konecne bude sama zit konecne to vyjde po takom dlhom case a s mojim chlapcom...konecne odidem o roiny roicov s kt velmi nevychadzam a uz vobec moj priatel...no dalsia sprava moj brat kt zije v amerike sa zeni....ja ho mam strasne rada ...no mna a mojich rodicov pozval na svatbu s tym ez letenky nam zaplatia oni....ide oto ze o pol hodiny som mala dat vediet ci idem...co by ste urobli na mojom mieste?????isli a uprednostnili jednu svatbu pred zivotom s priatelom kt sme uz dlhu dobu planovali ze niekam odideme prec daleko o rodicov...moja mama mojho priatela nema v laske mam nechat ju vyhrat a ponizit priatela ze nepozvali aj jeho a ist nechat ho a mozno zahanicie vyjde a necha ma opusti pretoze ja s nim nepojdem :,(((...a moj brat je tak isto dolezity pre mna ako on ..co mam robit kto mi pomoze?:?,(((

zivotaosud

necchela so msa pochvalit priatelova a moja rodina san emaju v laske ais tak ale lubim ho jediny je kt sa ma zastal..aj ke sme mali velke problenmy a som premyslala o rozchode ale ja cme len jeho....placem proste lebo ma to velmi boli ...pojdem za bratom buem plakat tam ze priatela mam doma ze je to odomna hnusne...a ak by som ostala doma plakala by som ze som nebola na bracekovej svadbe...

zivotaosud

asi ma neberu do uvahy...beru ma za dieta a malu sestru...napisala o mbratoi co si otom myslim a povedal ze mu nemma pisat vylevy ...ach do riti....rozmyslam ze asi mozn oani nepojdem...ale i tak je to moj brat

bodocka

fuha...no tu raz sa pise tak a potom tak... no ja si mylsim, ze ten tvoj brat mohol vymysliet nieco preto, aby tam mohol ist aj tvoj priatel..je to od neho sebecke... coho nema rad? ma na to ozaj dovod? a ty to nevies vysvetlis bratovi ze tu sa jedna predsa len o tvoj zivot a zivobytie ... to je dolezitejsie ako svadba... aj ked mas brata velmi rada ..ty rozmyslas nad tym stale a myslel na teba tvoj brat ohladne toho, ci budes mat robotu a priatela po jeho svadbe? ani sa necudujem ze priatel je sklamany ked ho tvoja rodina odstrkuje... ale ak tam chces ist, tak by bolo dobre ak by ta pochopil chlapec. je to tazko, ale i tak tvoja buducnost je omnoho dolezitejsia... ja nechapem, oni ta neberu do uvahy?

elle

Ked sa s priatelom lubite, tak by ste mali byt vo setkom spolu. To znamena, ze ja by som bez neho nesla na tu svadbu, nech pekne ide s tebou aj ked nie je pozvany, nejak to vysvetlis bratovi a tvoja mama to tiez urcite pochopi a do zahranicia pojdete neskor :) Vela stastia.

cajik

zivotaosud:"ahojte.. ide oto ze priatela mrzi ze on neide somnou ze buem drzicka a ze budem sa zabavat a ze ak sa ho neikto opyta ze kde mas priatelku ze sa bue hanbit ze so mho nechala doma ...bue smutit kym ja sa budem zabavat co mam robit on hovori ze ho nelubim inak by som nesla"

pardon za vyraz,ale toto mi pride fakt pribite. ROZMYSLAJ !!! To by si akoze nesla VLASTNEMU bratovi na svadbu lebo tvoj priatel chudacik bude smutnucky ? Tak pri nom pekne teda sed na riťke, a mozno ta uz nikdy ani nepusti von sa bavit, aby nahodou sa chalanisko nenudil bez teba..

K tvojmu problemu- neda sa napisat do tej prace, ci by na teba par dni nepockali ? A ked ta chalan takto vydiera,tak asi nestoji za vela. Sorrry.

mentolka123

ťažký život??? ten možno len príde...... život nie je ťažký, len je o tom, že vždy máš na výber a musíš sa rozhodnúť a zobrať na seba aj tú zodpovednosť za svoje rozhodnutie... počúvaj intuíciu, tá ťa nikdy nesklame... a hlavne komunikuj, ak je rozumný brat aj priateľ, tak sa nejako dohodnete a tá druhá strana to pochopí......

medulienkaXL

Podla mna sa len chcela ostatnym pochvalit, ze ju niekto pozval dalej, ako do susednej dediny, ale napisala to takto, aby to nebolo napadne. Ak by skutocne potrebovala radu na takuto hovadinu, tak by musela byt minimalne retardovana.

medulienkaXL

na tu svatbu nechod. Ved sa len prizivis na bratovych peniazoch, ked ti plati letenku a vyjes im tam chladnicku. Chod radsej za priatelom, lebo takzch , ako ty je na svete vela a lahko si najde inu.

lenka123

chod za bratom to je tvoja krv, chlapov este budes mat , rodina je dolezita, ziaden chlap ti nestoji za to a chlap opusti .. rodina zostava...

[zruseny12]

...ja by som sa na tvojom mieste porozpravala s bratom a povedala mu,aky je pre mna priatel dolezity...tak ako ja on, a ci by ho nepozval na svadbu tiez...