Vlastnorucne prepichovanie usi

sewie

tory, mas na mysli klasicke prepichovanie u profesionala? neviem co ti kamosky nakecali za kravinu ale neviem ako ich to mohlo stipat dva tyzdne-hahahahaha....zaboli to ked to prepichnu ale potom je to ok....

tory5442

ahojte mam otazku ci si niekto dal prepichnut ucho ja sa chystam ist prvy raz a strasne sa bojim kamosky mi nahovorili ze to stipe 2 tyzdne je to pravda????

wlasty

AHOJTE :) idem si práve prepichnúť ucho ... dala som si obyčajnú ihlu na šitie do dezifikačného prostiedku (lekársku som nezohnala) ... no neviem jak pokračovať ..mám si aj ucho natrieť tým prostriedkom? a čo mám robiť ak mi to začne hnisať? ...ozvite sa mi niekto prosím ;)

Bejuša

Ahojte..chcela by som sa opítat...pred niekolkimi rokmi som si dala urobit dašiu dierku do ucha a potom sa mi tam urobilo ložisko hnizu aj ked som si to čistila...potom mi to museli vyoprevat a až teraz som si mohla urobit Zasie dierku do toho učcha teraz mam už iba 3 ale ako sa vyhnem zase tomu zapaleniu a vyrastku? dík :)

Daveeee

Zdravim, mne dnes priatelka prepichla ucho a nic som necitil. Len trosku tlak... Prepichovala s ihlou na sitie namocenou v marhulovici zhruba 10 minut. Nausnica bola namocena v marhulovici asi hodinu, potom som si cele ucho vycistil opat marhulovicou a nausnicu este strcil do framikoinu. Nasledne isla do ucha. Zdoraznujem: Ziadna bolest, ziadna krv (len ked som si to cistil tak minimum) a vyzera to super :)

pipa12370

Mne idem brat prepichovať ucho vraj už prepichoval ucho jednej kamoške tak sa chcem opítať či to bolí keť ťi prepichujú uši?