Frontin - uzkostna porucha

agaven

no davala som 2denne potom 3 odpadavala nadalej potom zabral ale po roku aj cosi zase zacala odadavat lietalo srdce a nic nezabralo lekar povedal navyk dame iny ansilan ten zase bol lepsi lebo 1 denne stacila vydrzal ako povedal lekar cely den bol lespi ale k tomu no potom so m postupne davalamnej a mnej a tak ze citala som aj lekar povedal ze liek vydrzi v tele aj dva dni ako dlhsie kym telo sa s toho vycisti tak som skusala nedavat jedn den nedala nic ale zaciatok bol zly sugerovala ze zase odpadnem bude ma dusit atd nie to len hlava ja som to prezila v pohode ale potom som skusala tyzden a zacalo to po 7 dnoch abstak asi tak srdce zacalo blbnut aj tlak tak som dala magnesko a zaberalo utlm uplny nastane az po 14 dnoch potom sa už postupne dostavas do normalu a ked to chodilo tak som povedala hej ty mrcha tak si ma zober no co ma už neklapne zase ma dusi a este tu budem dalsich 10 rokov nahlas akoby som sa rozpravala s clovekom zaujimave ze po 10 minutach srdce dohrkalo a hlava prestal bolet dal vodu a nic som tu nic sa nedialo ziadne odpadnutie nic to si len prihovaras tu strigu zlu co stoji po jednom boku a po druhom mas dobru cim viac sa bijis tym si to robis horsie asi tak no a už su mesiace co nejem nic a som tu a pardon za chyby nejdem sa vracat a opravovat to bijis bojis

dannkaa

cokoladka :

Na kontrolu idem tento tyzden v stredu. Mala som aj ine problemy, ale tym ze som prestala brat Ad tak sa mi stav upravil. Ostala som na tom frontine, ale mam na neho stale koznu alergiu. Ale nie som si ista ci to je z toho lieku....alebo stravy? Kolko si brala toho frontinu?

cokoladka898

kedy ides na kontrole k lekarke?
najprv ti asi zacne znizovat vecernu davku, musis sa naucit spavat bez liekov a ked to dosiahnes potom sa vysadi ranna davka a budes mat pokoj od liekov. chvilku to urcite bude trvat, ale vysledok stoji zato...aj ja sa pomaly zbavujem liekov...mam ich habadej a uz je to stabilne nejaky cas tak uvidim ako budem pokracovat...

agaven

no aj ja som ho uživala 2 roky a som rada ze som von s neho inak pri mnom som mavala zavraty aj sucho v ustach obcas ale aj zahmlene vydenie inak ako zaberal dobre hlava ma nepalila a srdce cucalo až nato že telo si zvykalo a cakalo viac a vetsie davky až nakoniec mi nezberal vsetko sa vratila lekar povedal musi inak nesmie sa dlhodobo uzivat inak už potom nezabera a povedal dame van ansilan asi tak prestu z jednych do inych liekov v pohode ale som sa tak nahnevala ze najdem ine riesenie a to dost pomohol mi rng ako viac vitam c selen zinok vela tekutin draslik a lecithin aspon u mna a pohyb presne ako pise aj vit e a vit b

dannkaa

cokoladka:

Beriem 0.25 rano a o,5 vecer to aby som mohla spat. Ale boli casi ked som brala 2 mg denne. Ten atarax nie je navykovy? Mozna by som ho mohla vymenit po dohode s lekarom .

cokoladka898

ja beriem teraz zypsilan, magrilan, atarax, akineton - toto vsetko na psychiku a na srdce este beriem betaloc.
ty mas len tu uzkost?nic ine ta netrapi?
ked uz sa citis lepsie tak skus navrhnut tvojej psychiatricke ze by si ho chcela postupne vysadzat...ona ti v tom urcite pomoze...ake mas teraz davkovanie toho frontinu?

cokoladka898

mala som aj neziaduce ucinky..strasne ma tlmil zo zaciatku ale tak som si nanho casom zvykla ze mi bola malo povodna davka tak som ho na lekarkine rady zvysila...teraz uzivam na uzkost atarax a okrem toho dalsie a dalsie lieky...tie neviem ci ta zaujimaju...

dannkaa

cokoladka ahoj.
Nemala si neziaduce ucinky? Ospalost pocas dna suchost sliznic atd. Co uzivas teraz. Dik za odpoved.