upadajuce forum?

Príspevok v téme: upadajuce forum?
jednoockoo

nemate pocit, ze toto forum sa tak trochu ruti zo zahuby? sledujem to tu uz cez dva roky, a mam pocit, ze zacina pomaly koniec seriozneho fora, a stava z neho druhy pokec..strasne vela nezmyslenych tem od strnastiek, nad ktorym sa zastavuje rozum, neviem...asi by to tu bolo treba nejako preriedit, alebo neviem...nemate aj vy taky pocit?? :)

[zruseny1]

a k comu je oznacenie " toto nie je dobra rada?" vidno to niekde? tie dobre rady sa daju vyfiltrovat, ale nechapem tym zlym..hm

Denz

Macca- nedalo by sa spravit to oznacovanie tak,ze ak dam kladnu znamku niekomu a aspon na par minut to clovek vidi,ze je tam kladne cislo???
Inspirovalo by to viac ludi......uz len z dovodu,ze co vidiet je lepsie ako nevidiet:)

Macca

Ale vy to predsa mozte zmenit. Mozete vyrivacov jednoducho reportovat, oznacit dobre rady a vyminuskovat prispevky mimo temy. A ked niekto novy pride, staci ked si vyfiltruje len dobre rady, v klude si ich precita, a potom i v klude odpise :)

[zruseny12]

a este jedna vec...porovnavat vasu sekretarku s ludmi ktory hladaju na fore...LEN POMOC...by si namala,lebo ona sa tym zivi/la...
A LUDIA,CO TU CHODIA,KED MAJU ZDR.PROBLEM TAK HLADAJU POMOC A NEJAKU DOBRU RADU,A TO ZE IM VYTKNE NIEKTO CHYBY IM NEPOMOZE...a to uz nie je pomoc pre toho cloveka...
ALE TO ASI MALO KTO POCHOPI,POCHOPIA TO LEN TAKY,CO FAKT MAJU VAZNE PROBLEMI A VEDIA O COM TO JE...KED MA CLOVEK PODPOLEMEN ZDRAVIE ATD.
PRAJEM TI PEKNY DEN
/a ja ospravedlnenie ani nechcem,lebo nie som s tych co si to vyzaduju a silou mocou vydupu...beriem to tak, ze si vymiename nazory ty mas svoj nazor a ja svoj nazor na urcite veci a kazdy vychadzame zo svojich SKUSENOSTI/

[zruseny12]

DATELINKA
...sak ja som ani nenapisala,ze si nieco urazlive pisala,ale pises to tak ako keby to malo byt samozrejmostou...opravovat chyby...niekomu tu na fore...TREBA SI UVEDOMIT,ZE TU CHODIA NA FORUM LUDIA ZO ZDR.PROBL. A NEMAJU CAS ANI MYSLIENKY NA TO ZE ROBIA CHYBY...MAJU DOST STAROSTI SAMI ZO SEBOU A ESTE IM PRIRABAT TAKE starosti?KAZDY SME INY A KAZDY TO BERIE INAK...
ano,tu sa vidia jedine chyby,tak sa vycitaju len gr.chyby...ale ked cloveka stretnes osobne,TIE GR.CHYBY NEVIDIS,a som presvedcena ze si najdu ty rypaci zasa nieco ine na cloveku...
NORMALNI CLOVEK NEBUDE HNED HLADAT CHYBY A KRITIZOVAT...A PISALA SOM,AKOU FORMOU SA TO NAPISE,TU SA JEMNOU FORMOU NEPISE...NEOBHAJUJEM LEN SEBA,ALE VIACERICH,NIE SOM JEDINA CO SOM TU BOLA KRITIZOVANA A NAPADANA...co mne vobec nevadi,lebo ja viem preco tak pisem...a viem preco som kritizovana...
ale treba brat ohlad aj na inych...
A VRCHOL VSETKEHO JE KED NIEKTO SPOMENIE ESTE AJ VEK...ale tak uz toho necham,lebo my to dve aj tak nevyriesime,a takych ludi aj tak je dost co RYPU...tu nemaju ako rypat,len cez taketo veci napr.gr.chyby...ale v reale urcite rypu do ludi inym sposobom...to dobre poznam...
nema to vyznam rozoberat nieco co my NEZMAENIME...

datelinka

ale maria, nepochopila si ma správne. ja nikomu neupieram jeho kvality, ja nikoho nedehonestujem za to, že niečo neovláda, pravdaže, ani ja neviem všetko, však som to ani nikdy netvrdila. som obyčajný ľudský tvor so svojimi chybami.
ale ak mám možnosť, vždy som otvorená novým informáciám, novým zručnostiam, schopnostiam.
tým svojím príspevkom som chcela povedať iba toľko, že oprava je možnosť nenásilne si zapamätať niečo nové.
aj tá naša bývalá sekretárka bola určite skvelá a šikovná žena, ale bohužiaľ, nemal ju kto opravovať, a až teraz zistila v akej je nevýhode. myslím, že si už nebude hľadať viac prácu, kde sa bude vyžadovať písomný prejav. ale sama uznaj, ako ju to v dnešnej dobe obmedzuje.
ešte raz, neospravedlňujem sa, pretože som nič urážajúce nenapísala, len vysvetľujem, čo bolo zle pochopené.

[zruseny12]

a este k tej vasej sekretarke...je to rozdiel,ked tu niekto pise koli zdravi a vasa sekretarka...
ale obhajim aj ju...NEMALA ZIADNE KLADNE VLASTNOSTI,OKREM TOHO ZE NEVEDELA GRAMAT.?/hoci to mala ovladat ked sa tym zivi/URCITE MALA,ale ludia zv.hladat na druhych ludoch len chyby a nevidia TIE DOBRE VLASTNOSTI...A DNESNEJ DOBE JE TO NORMALNE...KAZDY JE PAN A NIET NAD NEHO...
toto je na dlhe pisanie a ked niekto chce kritizovat tak bude...JA TOMU HOVORIM***ZE JE TO URCITA FORMA LIECBY PRE TOHO KTO STALE NAPADA DRUHYCH A KRITIZUJE***je to tiez pre nich TAKY DRUH TERAPIE...len bohuzial NAPADAJU TAKYCH LUDI,KTORY ZA TO NEMOZU...

[zruseny12]

a este jedna vec...DATELINKA tie priklady neber osobne...
len som uvadzala priklad,ze co napr.ovladam ja,nemusis ovladat ty...alebo niekto iny...atd.
a nemali by sa tu takto urazat ludia,co neovladaju pravopis.../lebo nevedia o tych ludoch nic/

[zruseny12]

DATELINKA
...co by nebolo vyryvanie,zalezi akou formou sa to napise atd.
vies ked niekto pride a nenapise k teme nic,len ti zacne opravovat chyby,tak co si o tom pomyslis?len teraz nedavno sa pustili do jednej prispievatelky,myslis ze je to normalne...ved nikto nevie,preco tak pise atd.
a nemozes porovnavat nejaku vasu sekretarku s kazdym...kazdy sme na nieco a kazdy ovlada nieco ine...NEMOZEME BYT VSETCI MUDRY A DOKONALY...A BOHUZIAL ANI TAKY NIKTO NIE,LEN NIEKTORY SI MYSLIA ZE SU MUDRY A DOKONALY...
KED UZ TAK CHCE NIEKTO POROVNAVAT...TAK BY SOM ZACALA AJ JA...
OK JA NEOVLADAM PRAVOPIS DOKONALE,LEBO SOM BOLA AJ POMALY 6ROKOV V CZ...AKO TY...
ALE TY VIES NAPR.PERFEKTNE PLIEST AKO JA?
VIES OBLOZIT KUCHYNU AKO JA?vies strihat ludi ako ja?vies sit ako ja? a tak by sme mohli pokracovat...
ty mozno vies ine veci a ja ich neovladam a ja viem tiez nieco ine...a to plati aj vseobecne pre inych...
a tu sme na zdravi a nie v skole,ked sa zacne o pravopise tak ked uz malo by sa to napisat jemne a nie urazlivo,ale tu sa vacsinou strtneme len z urazkami...ked uz niekto nema co povedat a napisat tak aspon toho druhe URAZI-TO JE V PORIADKU PODLA TEBA....?PEKNY DEN

Najčítanejšie články