A Nechudnem a nechudnem:((

Príspevok v téme: A Nechudnem a nechudnem:((
Delicious17

ahojte.. uz je tomu 8mesiacov co sa snazim schudnut zdravo sa stravujem cvicim... posledne dva mesiace si ratam aj denny prijem (stale medzi 4500-5800KJ) jem vela ovocia zeleniny.. jeden den cvicim silove cvicenia druhy den beham alebo steper atak podobne a neschudla som skoro nic..teda schudla som 7kil..lenze uz mam 3kila spet:(. akurat tolko co sa mi zmensili prsia.. mam 172cm vysky a 71kil..chcem mat aspon 60kil a ani zasvet to nejde dole:(ako to mam dat dolee?:(

stihletelo

Na znamost sa dava....
pridajte sa ako ja do programu k stihlosti za akciovu cenu 1 EUR
ale je to len pre prvych 1000
Potom to bude stat 100 EUR
Baby vyuzite to teraz ked to za 1 eur

jedalnicek, cvicebny program, doplny vyzivy ... no komplet
mail cestakstihlosti@gmail.com

VincentV

možem sa opýtať, to cvičíš/beháš každý deň?teda vobec neregeneruješ?Inač byť tebou cvičenie vynechám úplne a len behám/regenerujem/behám/regenerujem...a stále dookola, zhodiť 11 kíl je docela veľký cieľ a rozhodne ti v ňom domáce cviky ako bruśáky drepy atď nepomožu, ak chodíš do fitka tak to je samozrejme iné.

delicious17

tak ja priamlo urcite nejem;)

a moj jedalnik? vela ryb, varene zemiaky, ryza, hydina ovocie zelenina a syry mlieko..vecsinou len taketo veci jedavam..

a miery co sa tyka merania.. podla toho sa mi mzensili jedine prsia:(

VincentV

Čo znamená zdravo sa stravujem?napíš komplet jedálniček bez toho sa človek len ťažko vžije do situácie.

karioll

mica4
iba ked budes dodrziavat co som napisal,schudnes
ked nejes tak telo nic nepusti do energie,kedze je presvedcene,ze je hladomor a vsetko uklada do tuku ako je geneticky naucene
preto musis jest malo a casto a vsetko bude ok

mica4

Ahoj, aj ja mám taký problém, mám síce menej kíl, no každý deň sa budím s nechuťou, lebo sa vidím tučná vo všetkom čo si oblečiem. Skoro nejem a som tučná:-((( vôbec to nejde... chcem sa vrátiť n a svoju pôvodnú hmnotnosť lebo sa cítim úplne zle. Mám 171 cm a 56 kíl a tých 5 kíl na mne je strašných