Mám 16 a pol roka a chcem schudnúť tak, že nebudem jesť po 17:00 schudnem tak?

Príspevok v téme: Mám 16 a pol roka a chcem schudnúť tak, že nebudem jesť po 17:00 schudnem tak?
ivana44

Kto má s týmto nejaké skúsenosti prosím napište tu. Ja mám 16 a pol roka, 160cm a 60 kg a chcela by som zhodiť 7 kg myslíte že to takto dokážem? nejedavám biele pečivo možno si ho občas dám ked iné nebude na výber a obmedzila som sladkosti a nebudem jesť po 17:00 už to takto dodržiavam 3 dni je to málo ale zatiaľ mi to celkom ide. Prosím za radu. Dakujem...:-)

odpovedam

nejest po 17 hod je hlupost. Telo energiu potrebuje, tak mu ju daj, ked si vypyta. Ak budes vynechavat jedlo po 17 hod, tvoje telo si zacne robit tukove zasoby a dosiahnes presny opak. Takze nie, neschudnes. Schudnes, ked budes jest zdravsie a ked budes mat dostatocnu fyzicku aktivitu pocs dna. No v tvojom veku by som urcite este postavu neriesila, do 25-ky sa toho na tebe este dost zmeni. Este sa len vyvijas, tak hlavne nerob hluposti :-)

babenka1

posledné jedlo môžeš zjesť 3 hodiny pred spánkom, takže ak chodíš spať o ôsmej, tak je to v pohode, ak neskôr, kľudne môžeš ešte zjesť nejakú drobnosť, acidko, jogurt so zeleninou a tak. A samozrejme, pohyb. Bicyklovanie, beh, aerobic, proste aspoň 3-4x do týždňa.

VincentV

Ty vole!Jeden človek to tu napíše a stovky ďalších tomu fakt verí, napíšem niečo čo vás mnohých možno od chudnutia úplne odradí, ale nedá mi to.BEZ ŠPORTU NIKDY NESCHUDNETE!