Koniec sveta 2012

Príspevok v téme: Koniec sveta 2012
Malbor

V minulosti sme boli svedkami už viac ako 85 predpovedí o konci sveta, ktoré sa neudiali.Predpovede na tento rok sa totiž oproti ostatným "zaručeným" koncom sveta líšia. Koniec sveta práve v tomto roku predpovedajú Máyovia, ktorí mali doteraz najpresnejší kalendár a najväčšie poznatky o vesmíre v histórií celého ľudstva, a to aj bez použitia najmoderjenších technológií. Co vy na to?

Futurolog

Môžem podávať aj odkazy, keď sa ti nechce hladať. Stačí si dať oficiálnu stránku nasa.gov a v ich vyhladávači napísať: solar storm a vyhľadá ti ich články. Inak pre rok 2012 je vytvorená oficiálna stránka 2012 www.december212012.com ,ale ja tú stránku nemám rád. Prezentujú to komerčne, ale je tam zopár zaujímavostí a faktov.

Futurolog

Denz: Ten dokument rozoberá spojitosť Nosradamusovich proroctiev a roku 2012, ale proroctvo neni založené na faktoch, ale dá spojiť s jednotlivými faktami, ktoré sú už známe.

Futurolog

CME - Solárny vietor na nás pôsobí každý deň a chráni nás pred ním naše elektrogametnické pole. Keď bude tento solárny vietor 1000*silnejší, tak prerazí naše elektromagnetické pole, rozvlní ho a to spôsobí výpadok prúdu, či vyskratovanie spotrebičov. Najjednoduchšie povedané. Odporúčam ti pozrieť si na youtube dokument Solar Storm od Discovery.

Futurolog

Ja sa tiež nerád hádam. Ja som chcel len objasniť skutočnosti okolo roku 2012. Mýtus o Nibiru, asteroidoch a iných výmysloch.