Frajerka nechce mat so mnou sex

Príspevok v téme: Frajerka nechce mat so mnou sex
Mehehe

mam taky problem..s frajerkou sme spolu pol roka..ale nejako v poslednej dobe nechce mat sex..vravy ze vztah nie je len o tom..sex mame tak raz tyzdenne.pred tym sme ho mavali castejsie a nebol problem..viem ze nema nikoho..kazdy den stravime spolu..nemoze byt ze ma len take blbe obdobie? baby mavate take obdobie hm?

Mehehe

janekMY33

no hey..vies lahke to je povedat.predsa ked sa mate radi to nejde len tak.a mozno ona ma pravdu.ze to berem len zbytocne moc tragicky..ze zato ze par dni nemame sex.este sa svet nezruti

Mehehe

ja som s nou uz o tom diskutoval.ale ona nato vzdy povie ze vztah nie len o tom
ale ked pritom mame sex tak je maximalne vzrusena.dokonale sa spravy a vzdy hovori ze som uplne najlepsi.tak nechapem preco nechce mat castejsie

majuš

ja si myslim ze mas velmi idealisticku predstavu o tom co bude po 5 rokoch ja som na tom bola ako tvoja baba teraz po piatich rokoch som sa s tym chalanom zobrala a sme manzelia a sex u nas ani poriadne nepozname ale lubime sa ako kone... :) len aby to neskoncilo tak ze tvoja priatelka bude frigidna a mozno by chcela skusit nieco nove..kto vie...mal by si si s nou sadnut a normalne to prediskutovat ked vam teraz tie konverzacie idu lepsie ako sex povec jej co ta trapi

julino

no musis ju lubit jak kona, ked pises, ze "nebodaj s nou ostanem dlhsie"...
s takymto pristupom uz ta davno mala kopnut do riti

Mehehe

ze bude este horsie?.preboha..ved mam 20rokov..a nebodaj s nou ostanem dlhsie a co bude potom za 5rokov? sex raz za mesiac????!!!!!
problem je v tom ze mam dost velky sexualny apetit.ale zase na druhej strane viem ze podvadzanie nie je riesenie.lebo ju lubim

zabkaaa

to je uplne normalne .... aj my sme zo zaciatku sulozili ach jaaaaj skoro kazdy den :) a teraz po 2 rokoch tak raz za tyzden ani nie ..nevidim v tom problem a myslim ze tak je to aj dobre .. vies to je uz aj unava, a je lepsie ho mat raz za cas a pekne si to uzit a vychutnat ako ho mat kazdy den ako stereotip..... neboj nic vseko je v poriadku :)

Mehehe

nika1987
no asi na tom budes mat nieco pravdy..lebo dost sa nanervaci aj v robote..i doma je furt nieco..no mozno to je tym..

nika1987

sexualny apetit velmi ovplyvnuje aj to v akej psychickej pohode sa clovek nachadza, ak ma volake problemi a starosti na sex vtedy nie je moc chuti... viem to podla seba, ak ma nieco trapi nemam chut :(