CO MI JE ? AKO TO ZASTAVIM ?

Príspevok v téme: CO MI JE ? AKO TO ZASTAVIM ?
lanaja20

Mam stale poci uzkosti a ten pocit uzkosti ma nuti nahovarat si dovod tohto pocitu...moja mysel si vyhladava objekt o kt zacne pochybovat....tymto objektom u mna zacal byt partner...uz niekedy ked nad tym vela rozmyslam premyslam aj otom ci ho lubim alebo nie...normalne s ami vnucuju pochybnosti o hocicom co ma napadne naco nadabne tema a svojmu partnerovi starsne doverujem a vsetko mu cem hovorit a asi aj to naspat vyvolalo chorobu z mojho detstva...v detstve som mala nanutene myslienky kt som stale musela niekomu hovorit inak ma trapil pocit uzkosti...a teraz ked sa vo mne prejavila taka dovera voci priatelovi mavam take pocity i vtedy ked ma nic netrapi stale mam taky uzkostlivy pocit taky ked vam zovrie v hrdle...stale ma napada v com by som sa mohla previnit voci partnerovi a ked mam napr pocit ze mi az tak nechyba ako vtedy ked som s nim dlho nebola tak to zacnem zvelicovat proste coked mi uz nebude chybat a ze ci to neni preto ze ho nelubim a ze ci to neni preto preto..a co ak toto.....proste ked az prilis nad tym premyslam napadnu ma ciste somariny...a kedze ja som taka dovernicka voci priatelovi ja mu to vsetho hovorim utrapim ho a na dalsi den premyslam nad tym ako som take daco mohla vypustiit z ust....

jaja:)

On pocuva a sa trapi a potom sa trapim ja sama zo seba...ale tu nejde oto ja som si teraz citala clanok Úzkosť - Generalizovaná úzkostná porucha - nasla som si niektore priznaky co tam su a niektore z nich mam

sťažené dýchanie, pocit zadúšania
pocit nevoľnosti od žalúdka
nadmerné a vnucujúce sa obavy a starostenie sa, ktoré sa týkajú rôznych bežných záležitostí,
pocit závrate, nekľudu,
ťažkosti s koncentráciou, alebo „prázdno v hlave“ kvôli strachu alebo úzkosti,
neustále podráždenie.
nepokoj a neschopnosť sa sústrediť,

www.zdravie.sk

Najčítanejšie články