Do Vianoc

zdenulka

pre veve ..nic v zlom,ale vies ake to je zle citat ked ma zena fakt nadvahu..ze nejaka zena chce schudnut zo 60 kg..neviem no predstav si to..

veve_23

zdenulka, neviem preco to riesis, je to snad nas problem, raz sa necitim dobre ked mam 60 kg tak chcem schudnut pre moj lepsi pocit, teba to trapit nemusi, nezazijes nepochopis...

levica6111

s.o.s
som hotova...175cm a 120kg..

neviem prestat jest..nemam pevnu volu
ale snazim sa aspon nieco...
zajtra mam druhy den...

inac pekne vykony dievcata:-))

UZnaozaj

ahojte..no mne chyba este asi 5 kil do vianoc..zatial nemam dole ani kilo,ale cely tyzden som bola chora takze to neberiem tragicky:)a ja ranajkujem okolo 6:30 az 6:45

ellika

kazdy asi ranajkuje inak..zalezi asi aj podla toho kedy musi clovek vstavat..a o 6 sa mi zda velmi skoro ale-teda premna...ja ranajkujem az tak o 8 ale nedodrzujem to vzdy presne..ved to sa ani neda..

lesanaaaaaaa

Ahojte inac o kolkej ranajkujete?ked ja niekedy vstanm skor a potom mam taku chut na jogurt a ovsene vlocky ako dneska:Dale dam si az o6tej

ellika

jooojopka aj ja uz len 4 kilecka...a tiez si verim a to je to najdvolezitejsie:)..dufam ze sa nam to podari do vianoc...drzim palce vsetkym...

Jooojopka

Ajooojte.. no bola som chora... totalne ma to odrovnalo, bolesti...

AAAle, co sa tyka... drzim sa :) verim si a idem stale dalej... mame na to este kusok cas a ja este 4 kilecka do Vianoc. a vy? dari sa?...

DRZIM PAAAALCEKY :))))

veve_23

no ja sa drzim, ale mam hrozne stressful week tak som odrovnana, ale jedlo kontrolujem, sladkost som nemala uz strasne dlho a nechyba mi, uz predavaju sladucke mandarinky, tak si vzdy namiesto tycinky dam ovocie :)
majte sa