Velmi citlive a bolestive bradavky, prsia

Príspevok v téme: Velmi citlive a bolestive bradavky, prsia
marfuska

tak, treti tyzden to uz mam takto. velmi citlive bradavky na dotyk.a zda sa mi, ze som aj pribrala do brucha,ale len hore, nie dole do podbruska. uzivam cerazette, pravidelne a sex som mala naposledy asi pred dvomi mesiacmi.
zeby priznaky tehotenstva,alebo to moze mat aj ine priciny? ano viem, najlepsie bude, spravit si tehotensky test. aj to skusim. len tie tabletky beriem stale, ak som tehotna, co ak to poskodilo plod?

:)

Ja mam podobne priznaky uz druhy mesiac v kuse,uz len obliekanie podprsenky je bolestive,vysadila som HAK(Minerva) a zlepsuje sa to..Tiez som sa vylakala ze som tehotna,hned som si spravila tehotensky test a ten to vyvratil.Urcite s testom necakaj,HAK moze poskodit plod!!

marfuska

no mna bolievali sem-tam prsia pred menstruaciou,ale tu teraz vobec nemavam, pre tie tabletky,co beriem (cerazette). tak som dost mimo z toho. a hak uzivam vlastne uz tri roky, pomaly to aj styri uz budu. ale tieto len teraz styri mesiace. asi si ozaj spravim ten test, aj ked mi to pride nemozne (sice ziadna antika nie je 100perc)

kalkulacka

mne sa to vlastne stalo uz druhykrat....ked to bolo prvykra,t kalsicky osm urobila test, nic...neprestavalo to, tak som isla ku gynekologovi a dala mi take kvapky, asi mi to stiahlo cievky v prsiach,lebo to prestalo....vidiiis, asi ich pohladam :) a teraz mi to trva uz mesiac..... vlastne hne dpo menzese to zacalo... chapes, ja chuda ako papek a prsiska velke, necitim s atakto dobre.... ale vsimam si, ze ked je zle pocasie a zmeny tlaku, ze som cela taka mimo, a citim tie vykyvy

marfuska

ahoj, kalkulackaa, no ja tiez radsej dufam teda, ze to bude tym, aj ked uz mam pocit ze pocujem biolog.hod.tikat :) ale este nie. no o tom som este nepocula, o tych hormon. zmenach podla pocasia. ja mam tiez pocit,ze sa mi trosku zvacsili prsia a aj torchu bolia,ale tie bradavky su neznesitelne! :( test si spravim asi dnes,abo zajtra. a ty to mas ako dlho?

kalkulackaa

ahoj marfuska... rieism to iste, mne zas starsne narastli prsi aa boli ama...a aj brusko trocha... docitala somsa tu, ze to moze byt ajhormonalnymi vykyvmmi a tie mame aj vtedy, ked sa meni pocasie...jesen na to ako stvorena.... ja uzivam HAK 4 roky,tehotna nie osm, test sme uz robili.... tak si to neviem vysvetlit,snad je to len tymi zmenami...