zmysel života

maruška3

kazdy z nas ma v zivote aspon raz take "blbe" obdobie. aj sa som ho mala. manzel odisiel za milenkou, ja som zostala sama s malym dietatom, zila som len z materskej a v podnajme..., tiez som nevidela zmysel zivota. az to male nemluvnatko mi ho navratilo spät. teraz prezivam relativne krasne obdobie, mam pracu, vlastny byt a uzasne dieta-uz skolaka, ktory mi robi nesmiernu radost zo zivota. jeho zaluby su aj moje, jeho starosti, su aj moje starosti, atd. mame krasny vztah a v tom som nasla zmysel zivota. starat sa o dieta, varit mu, pomahat mu, pisat s nim diktaty, citat mu vecer rozpravku... , je toho mnoho, co cloveku robi zivot prijemnym.
prajem vsetkym vela stastia:)

diana211

pekne to znie:ži naplno,ale čo to je u teba žiť naplno?čo mám podľa teba robiť?nemám prácu,nemám ani prachy,tak ako mám žiť naplno?chcela som iba prácu,ktorá by ma bavila..ale ak sa niečo naskytne tak je to väčšinou to,k čomu mám odpor.a kamarátky mám,ale každá má svoj život,priateľa a to ma ubíja ešte viac.zaľúbená som,ale nešťastne,dotyčný niekoho má.a tí,čo majú o mňa záujem,k tým cítim max.kamaratstvo.už sa mi to ťahá viac než 2 roky.stále je to takmer rovnaké,už mi z toho preskakuje.

sisi_

Ani ja nemam zmysel života v praci ma to nebavi, lebo su tam same svine priatela nechcem, lebo nechcem žiť neskôr obmedzovana nim aby mal navarene oprate upratane a ešte aj deti do toho tak na to sa ešte necitim, tak som sama a tiež ma nič nebavi. A ešte k tomu mam aj nekjake problemy som sebou kvoli ktorým chcem byť radšej sama. Čo budeme robiť?

DiThomasso

draha diana nevzdavaj to ja som bol a mozno este ciastocne som podobne ale nemozes sa opustit len preto ze prave teraz sa nachadzas na dne urcite mas kopu priatelov ktory ta dokazu podrzat... musis zatnut zuby a vydrzat urcite zacne svitat na lepsie casy a depresie ani nic nezmenia tak by si mala zit naplno nemas co stratit prave naopak mozes len ziskat...