zabudol...

Príspevok v téme: zabudol...
ellyy

chcela by som sa opytat, ale uprimne hlavne dievcat co by ste robili keby vam vas priatel nezablahozelal ani k narodkam ani k meninam a uz by presiel mesiac od vtedy??? ked som mu to raz pripomenula povedal, ze mam pockat, potom nastala jedna situacia akoze prekvapko ale s ludmi ktorych zavolal lepsie povedane skoro sa o to ani nepricinil no nezablahozelal mi doteraz ani nic...je mi z toho na nic..a pripominat mu to alebo nieco podobne mi pripada hlupe:-(( ked uz som raz z toho bola dost smutna a som mu to aj povedala a nic...

bon

a co ked zabudol? a nie je ti trapne mu to pripominat??mozno nema na darcek podla tvojich predstav dost penazi, tak ti radsej neda nic, lebo sa hanbi.........ach baby, ako mozete riesit taketo veci, su aj dolezitejsie veci ako ci dostanete arcek na narodeniny.......to ci vas ma niekto rad sa nemeria darcekmi ale niecim uplne inym........

liana01

ako ked naahodou zabudne, tak hups no stalo sa..to sa moze stat..ale zakladatelka temy ma chalana co ju vzdy odignoruje a aj ked mu to pripomenie tak sa tvari akoby nic, ved ked by ten moj naahodou zabudol, tak on by sa asi priplazil a ospravedlnoval cely den:)
a ten tvoj, kludne akoo s usmevom prijima tie darceky a prekvapenia od teba?? to mu vobec nieje trapne a sebecke, ze on si to vezme a tebe ani ruku nepoda na tvoj sviatok?? hmmm mna by to stvalo, a cudujem sa ti ze mu nevynadas, alebo ked sa bojis tak sprav to iste to co on tebe..oplat mu to rovnakou mincou, nedaj mu proste nic a ani mu len nezablahozelaj a ak by mal pripomienky tak mu potom povedz ako sa mu ta ignoracia paci..co ti povie

sydney

no moj poriadne nevie,kedy maju jeho surodenci a rodicia narodeniny,a na moje vzdy musi rozmyslat,ked sa zo srandy spytam,kedy mam. takze v decembri budem mat,a som zvedava ci nezabudne (som s nim od januara).ja som na jeho meniny a narodeniny nezabudla),len by ma to tiez velmi zamrzelo,ak zabudne....ellyy,co sa tyka mojho byvaleho,ten mi spravil to iste,az po neprijemnom rozchode (o ano,napisal mi to na icq,ze konci),tak si potom vzdy spomenul.muzi su z marsu zrejme

tutuna

Moj byvaly je zaujimavy tym, ze kym sme spolu chodili, stale som mu musela pripomonat, kedy mam narodeniny a meniny, ale odkedy sa so mnou rozisiel, pravidelne mi blahozela a presne na den. Nezda sa to zvlastne aj vam, kedze podla mna uz mi to moze byt fuk aj z jeho pohladu?

ellyy

jajka001_ skoro 3 roky...

babenka1 on tych ludi nepozval...postaral sa o to niekto iny....takze vlastne neurobil vobec nic...a stve ma to koho by to nestvalo??? ja som mu pripravila perfektne prekvapka aj na narodky aj na meniny...a on mi nevie ani zablahozelat...

ellyy

jajka001_ skoro 3 roky...

babenka1 on tych ludi nepozval...postaral sa o to niekto iny....takze vlastne neurobil vobec nic...a stve ma to koho by to nestvalo??? ja som mu pripravila perfektne prekvapka aj na narodky aj na meniny...a on mi nevie ani zablahozelat...

iffi

no ja neviem, ja by som to az tak neriesila, ten moj si nepamata poriadne ani svoje narodky, takze neocakavam, ze si bude pamatat moje :-D

bodocka

Podla mna je hlupost ze chlapi si nepamataju datumy... myslim ze to sa len tak vravi a nic na tom pravdy nie je. moj tiez uplne vie, kedy mame vyrocie, kedy mam sviatok ci vymesacie nasho vztahu. a ked to proste chalan nevie, tak viac ako na to zabudol alebo daco ine, verim tomu ze mu na dievcati nezalezi. a ani sa necudujem, ze si smutna. mna by to tiez sklamalo, a este ked ani potom ti nic nepovedal. no somar dalsi.

liana01

tak ale kazdy pochopi ze tym chcela SOFFA povedat ze ten jej nieje normaalny celkom... ved dievca by malo pochopit ze ked sa jej nieco nepaci mala by si to s nim vydiskutovat a nie tuto pisat na forum, my mu to za nu nepovieme