Mudr.Anna Petrilakova ano co nie?

pokus

laskava, to kde si čítala, že mám rakovinu??? čítaj poriadne a to, že zmazali môj príspevok len o niečom hovorí. chceli ste skúsenosti s touto nezodpovednou lekárkou: boli tu. kto chce byť zanedbávaní, len nech navštevuje túto lajdáčku, čo si hovorí doktorka. a na ňu nemám takýto názor iba ja. chodilo ku nej veľa sesediek, známych, žijeme na sídlisku, tu sa rýchlo rozchýri, aký je to zákerný človek.

laskava

pokus, ako vidim, uz ta vymazali. to je spravne, lebo taketo prispevky na forum nepatria. ak mas naozaj rakovinu, je to urcite bolestne. ale ak si budes v srdci pestovat zlobu a nenavist, nikdy sa jej nezbavis. skus sa preladit na inu frekvenciu. ved ta lekarka ti predsa chorobu nenaockovala. je aka je, ak nekona v sulade so svojim povolanim, raz na to urcite doplati. ty sa radsej sustred na vlastne liecenie a zacni budovanim pokoja v dusi a odpustenia. tak mozes svoj boj vyhrat. ak sa s nou sudis, mozno je to spravne - ak ona robi chyby a bude odsudena, aspon neubizi dalsim. drzim ti palce, aby si znova ziskala stratene zdravie. mne sa to uz podarilo a bola som na tom mozno horsie ako ty. vela stastia!

gina258

sajham

velmi dobra je na Krivej 23/1.poschodie mudr. M. Jeleneková

ma nadherny pristup a pracu berie poctivo...prvy krat tam nechas 16€,lebo je nestatna,ale bude o teba ozaj dobre postarane...v pripade mozem ti dat na nu tel.c.