obezita

Príspevok v téme: obezita
cokoladka898

ako pomoct kamaratke s chudnutim.sama o tom nie je presvedcena ale ma dost kg. v juli 167kg a teraz zas dost pribrala. strasne jej chuti jest. krvne odbery ma v poriadku, aj cholesterol, tuky a pod. ma vysoky krvny tlak na ktory sa lieci. to je ale urcite nasledok obezity. dalo by sa nieco aj chirurgicky riesit?nejake podviazanie zaludka alebo nieco take, aby nebola stale hladna. ide to s nou dolu vodou. bojime sa ze o dva mesiace dostane porazku a pod.
ako presvedcit jej hlavu aby si konecne uvedomila ze je obezna a ze nech sama chce, nech je op tom presvedcena. nech sama chce schudnut, potom to chudnutie bude lahsie.
dik za akykolvek nazor.

debra

Nechapem ze sa clovek moze prezrat az k smrti. A to nemala ziadne ine problemy, mozno psychicke, myslim preco sa tak prejedavala? Musela si prezit vela aj negativnych zazitkov, urcite ju vela ludi posudzuje na zaklade jej vzhladu, vacsine ludi sa az takto extremne obezni ludia doslova hnusia, to ju naozaj nic neprinutilo robit so sebou nieco? Chodi do skoly alebo uz pracuje niekde? Ved aj lepsie pracovne uplatnenie by malo byt jednou z motivacii, nie?

cokoladka898

nepomylila som sa, ma ozaj 167kg. teda to mala pred pol rokom teraz ma urcite uz viac. zatial s tym nic nerobi. ma vysoky tlak a berie na to lieky. srdiecko uz zacina strajkovat a my sa bojime ze prestane pracovat uplne. a je to skoda takej mladej holky.

Meena

No to je velmi vazna vec. Moj stryko zomrel ako 45 rocny a mal 180 kg. Tuk mu zalial cele vnutorne organy a zastavilo srdce. Tiez mu cely zivot chutilo jest. Potom uz ked aj chcel chudnut, uz sa nedalo. Existuje operacny zakrok, pri ktorom ti daju na zaludok nejaku skruz. Ale v jeho pripade ho odmietli operovat, lebo nemali operacne lozko s takou nosnostou. IHNED by mala daco zacat robit. Su na taketo pripady odbornyci. Poznam nejakych aj v BB.

alzbee

Ja si myslim, ze po konzultacii s lekarom by mohla aj nejaky zakrok podstupit...ufff, ale ak ma naozaj tolko kg, co pises, tak v tom pripade bude musiet mat naozaj velke odhodlanie, aby sa do chudnutia pustila, pretoze to bude beh na veeeeeelmi dlhu trat...obezni ludia casto uz hadzu flintu do zita-myslia si, ze sa s tym neda nic spravit. Ale co som pozeravala na Prime-Jste to, co jite..tak tam boli ludia dokazom toho, ze spravnou zdravou a pohybom sa da naozaj krasne chudnut-ale dlhodobo. Ta doktorka im naordinovala uz celozivotne diety-respektive zdravu stravu a zaklad tam bol, ze nemohli solit. Mozno by sa zislo zbehnut za nejakou osobou na to urcenou, ktora by jej na zaklade vsetkych testov vedela zostavit jedalnicek:)) a donutit ju cvicit, popripade cvicit aj spolu s nou....

xxxxxxx

nepomylila si sa 167kg? Ved to je uz alarmujuce!Organizmus dlho nevydrzi taku zataz,a srdce veru tiez dostava zabrat.

Najčítanejšie články