biela modprsenka-rychle spinenie

cajik

Jasne, uz tu raz taka tema bola, o tom ako casto prat podprsenku.. Ja humusacka nie som teda ani nahodou, vzdy nosim ciste veci. Spodne pradlo a ponozky je samozrejmost menit kazdy den. Ale podprsenku ???????? hmmmmmmm

lea1111

no co ste? vsak po 20 praniach mozte kupovat novu podprsenku. ja periem v pracke na rucnom prani, ale az tak po 10-20 pouzitiach, ale nie za sebou nasledujucich. ine je, ked som bola v dakom zafajcenom prostredi, vtedy ju operiem ihned

Xena

nie , neperiem každy den , na to nemam ja čas , ale mam asi 15 ks podprseniek a 30 ks nohavičiek, tak to nie je problem hocikedy si vymeniť spodné prádlo

cajik

to si akoze kazde rano davate cistu podprsenku a mate ich 7 ? na kazdy den? Alebo snad periete kazdy den ? To som v zivote este nepocula, zda sa mi to prehnane :)

p.s.: samozrejme ze nenosim jednu, ale striedam tak 3-4, ale prat po jednom pouziti mi pride fakt zbytocne

Xena

presne suhlasim s vilouamalkou,,ani ja by som si nedala už použité prádlo na seba, však telo sa potí aj ked necítime ,že sme spotený, jednoducho je to fyzilogický jav

vilaamalka

jasi spodné prádlo (podprsenka + nohavičky ) mením každy den a jkeby som nosila čierne pradlo, jednoducho sa mi hnusi na čisté (osprchované) telo obliecť špinavu bielizen