Problémy pri sexe..

Príspevok v téme: Problémy pri sexe..
Slimáčik666

Ahojte..Mám taký problém..Pri sexe mám taký pocit,že sa mi zvlečie kondóm..Penis mám vyhovujúcej velkosti aj hrúbky..Ide o to že mám asi väčšiu predkožku alebo čo a ešte k tomu BONUS..Pri sexe mi vyteká z môjho pohladu dosť vela tekutiny zvanej kvapôčky lásky..Dá sa povedať,že ten kondóm je nimi úplne plný dokonca mi to njekedy zo spodu aj vyteká..Bojím sa,že njekedy tje kvapôčky lásky budú obsahovať dáku tú spermiu a ono to vytečie z toho kondómu a dostane sa to do partnerky.. Máte nato dáke rady alebo s tým nič nenarobím?.. Ďakujem..

CMu_Q

ozaj, ako ti to moze zo spodu vytekat? ...to vam stale praskne kondom, ci? ...nechapem, ci su v rezervoari kvapocky lasky, ci semeno, ono to tam ostat musi - pokial je kondom neporuseny (cely)!. Nemylis si to nahodou s tekutinou, ktora je v zenskom tele a pri sexe sa dostane na povrch kondomu? ...Ak nie, moj mily, potom si davajte najskor pozor na to, aby vam kondom nepraskol a az potom rieste objem v rezervoari. PA

lola03

slimacik, som sice baba ale nevyteka ti toho dost? s tym som sa teda este nestretla aby tych kvapiek bolo tak vela aby zaplnili kondom viac ako keby si sa vystriekal(aj vtedy na to staci len ten kusok dolu)

Slimáčik666

Trápne príspevky si môžeš nechať pre seba a nemusíš to tu plniť blbosťami..Píš k veci alebo radšej ani nepíš..