mešká menštruácia

Príspevok v téme: mešká menštruácia
macíček

Ahoj! Mám 17 rokov a menštruácia chodila každý mesiac. Síce to nebolo vždy v rovnaký deň, ale to je, pokiaľ viem, v mojom veku ešte normálne. Teraz však mešká už viac ako týždeň. Vediem sexuálny život, ale tehotenský test vyšiel negatívny, a tak by som chcela vedieť, čo by to tak asi mohlo byť, a či sa treba báť. Môžete mi pomôcť?? Za dobrú radu Vám vopred veľmi pekne ďakujem

aluska

mohlo by to byt 100 veci...a napisala som ti co to moze byt...ale nechapem co si tym dosiahla..aj tak si sa nic konkretne nedozvedela lebo tu ludia len strielaju ze co si myslia...a myslim si ze ked ti niekto povie ze je to zo stresu a druhy ze mas napr cystu a treti ze si tehotna..aj tak ti to nic nepomoze...pomoze ti ked navstivis gynekologa

macíček

ja nehovorím, že sa na toto budem spoliehať, ale ide mi pomoc, čo by to mohlo byť, a keď ti človek musí napísať to čo ja teraz tebe, aby si mu niečo rozumné odpovedala, tak potom to asi fakt nie je o tom, že chceš človeku pomôcť

aluska

o com nic neviem?
urcite viem viac ako ty..

a jak buzerujem ludi?ze im hovorim ze sa maju vykaslat na rady z tohto fora a ist k doktorovi?lebo niekedy su aj dno dolezite, hlavne pri zapaloch...ani zena nevie jak a skonci neplodna..vlastnou nezodpovednostou

a jak buzerujem?ze tvrdim ze kazdy jeden clovek si ma precitat pribalovy letak?vies kolko bab tu pise o antikoncepcii a fakt ani nevedia ako ju brat?a to sa tyka vsetkych liekov...

tak mi nerozpravaj ze nic neviem..ja si tu po rady nechodim..ja som k svojmu zdraviu zodpovedna, lebo to ma kazdy clovek len jedno..ale 90 % ludi kasle na to

inak len tak mimochodom, aby si nepovedala ze som sprosta, menstruacia moze meskat zo zapalov, zo stresu, z roznych cyst, z tehotenstva, z brania roznych liekov, a aj z nicoho..uz vies svoju diagnozu?z si spokojna a kludna?uz kasli na doktora, sak na tomto fore ti pradili, uz nic viac nepotrebujes( mimochodom takto si to mysli strasne vela ludi ze to funguje)

macíček

tak nemusím byť hneď tehotná, môže to byť aj z niečoho iného.....
aluska - ty si dajaka barz premudreta...čo keby si skusila raz napísať človeku normálne, ten si tu príde po radu a nie po to,aby na neho niekto vyskočil, že pane bože čo si o sebe myslíš, to je tu od toho aby sa pomáhalo, a ak máš silnú potrebu buzerovať ľudí, tak si na to nájdi iné miesto, alebo ked sa do toho vôbec nerozumieš, tak sa do toho nestaraj, poznám veľa takých ľudí ako si ty, teraz skúsim dať dobrú radu ja tebe, skús sa nestarať do niečoho o čom nič nevieš, prípadne ak chceš pomôcť, tak to podať ľudským spôsobom a s dobrý úmyslom ;)

aluska

hm tak by si sa cudovala ze kolko bab, ocividne velmi dospelych, tu pise ze mali kondom a ze je urcite tehotna etc..a ake mozu existovat alternativy?moja ako to mame vediet?mozno mas zapal, mozno mas rakovinu, mozno mas neviem co a mozno si tehotna..preboha ved o takychto veciach sa rozprava s gynekologom, ktory ta vysetri a potom ti povie...boze ludia ako sa mozte spoliehat na nieco co vam tu napisu ini..ked vobec nevedia o vas nic..chapes?

macíček

vidím, že zasa samí inteligentný ľudia, keby sme používali kondóm, tak sa nad tým ani nepozastavuje, len pre tvoju informáciu, dávali sme si obaja pozor, ja len chce vedieť, aké ďalšie alternatívy by mohli existovať pre môj problém, a ak nemáš záujem človeku pomôcť, len ho buzerovať, keď už tak musím napísať, tak sa do toho radšej nestaraj

aluska

ty kokos ...tak co asi...tak ked pouzivate kondom tak jaky mas problem?ak nepouzivate, mala si si davat pozor a zistis jak to bolo za 9 mesiacov