menzes

Príspevok v téme: menzes
katka6666

ahojte.mam 17 a mavala som dost silnu menstruaciu.brala som to ale ako normalnu vec,ze to je asi bezne,neriesila som to.zacala som byt ale unavena ,rychlo som sa zadychala.po rozbore krvi mi zistili vysoku anemiu,hemoglobin len 50...myslela som ze ma poslu na transfuziu,ale zacala som denne chdoit na injekcie venoferu,kde mi mi po 6 davkach stuplo na 80 + beriem tabletky na železo.v tomto obdobi sa menzes uplne stratil,mala som iba spinenie.teraz ked uz mam krvny obraz ovela lepsi sa dostavil ale aj menzes.rano som sa zobudila,ze idem na zachod a odrazu sa to zo mna \\\"vylialo\\\" mala som krv po stehnach,na pyžame,vložka uplne pretečená na nohavičky,same zrazeniny.toto som ešte nezažila.je možné,že vlastne \\\"doháňam\\\" tie 2 mesiace,ked som nemala menzes?teda mam 3 krvacania naraz?zlakla som sa,ale to iba ked som sa postavila bolo krvacania take silne,\\\"netieklo\\\" to zo mna prudom cely den.btw. este som nebola nikdy u gynekologa.

titi...

Veru nastal čas.Netreba špekulovať vyšetrenie netrvá dlho.Netreba sa báť.Aspon budeš vedieť prečo to máš také silné.No pekne svojmu gynekologovi povedz všetko čo ťa trápi,nehanbi sa opýtať nič.Aj viackrát ked niečomu nerozumieš.