Ockovanie prasacia chripka

Príspevok v téme: Ockovanie prasacia chripka
talka 09

Ccela by som sa opytat ci by somsa mohla dat zaockovat aj v zahranici ...
zacinam sa bat tej chripky no momentalne som v zahranici a budem tu az do vianoc
a chcela by som sa zaockovat ...
neviem ako je to s uhradzanim hmmmm???a poistovnami
---------------------
Sekcia Prasacia chrípka A (H1N1) www.zdravie.sk
Prasacia chrípka – 10 vecí, ktoré by ste mali vedieť www.zdravie.sk
Prasacia chrípka - strucne popisana choroba - www.zdravie.sk

aluska

majka mandle su akysi filter...ked si das vybrat mandle tak ti vsetky infekcie a bakterie prejdu nizsie, cize napriklad priedusnica, priedusky a je napriklad zyvsene riziko zapalu pluc

vevericka

RNG poviem ti svoj pripad..este ako studentka gympla som o ockovaniach a podobnych veciach nemala ani sajnu..vtedy asi, uz je to 6 rokov, som sa dala prvykrat zaockovat proti sezonnej chripke a vies, co sa stalo??chripka nikde a to som roky predtym kazdorocne bojovala s nejakou...odvtedy sa davam ockovat kazdorocne a mam svaty pokoj..

co sa tyka GMO, mne nevadia ani v potravinach a ani tu..bolo by to trocha odveci vsak a ano..

- mira

Majka, imunitu si môžeš obnoviť zmenou stravy. Zlú imunitu majú ľudia, ktorí majú prekyselené vnútorné prostredie. Kyselinotvorné sú hlavne jednoduché cukry a mäso. Jedávaj zeleninu rôzne upravenú a obilniny, nerafinované. K tomu doplnky strukoviny, semienka, ryby, minimum ovocia. Taká strava je veľmi chutná a budeš sa cítiť výborne.
Pozri www.prirodnivyziva.cz
a recepty napr. tu www.makrobio.wbs.cz
Problém s mandľami spôsobuje okrem cukru i mlieko a mliečne výrobky.
Mandle sú sito na čistenie krvi, ak si ich odstrániš, toxiny budú kolovať krvou po celom tele a preťažíš si slezinu, alebo aj niečo horšie.

majka__

a este nieco. 1.12 idem na vyber mandli (ktore su uz ako mi povedala krcna lekarka v nemocnici, znacne poskode). myslis, ze taky zakrok ako je tento moze znizit pocet ochoreni u cloveka (napr. ked byvam 4-5x do roka chora a zakazdym vyberiem minimalne 2-3 antibiotika - naposledy do boli 4)? beriem sice aj probiotika obcas. ale ta...

majka__

mima, paci sa mi v podstate tvoj prispevok, ktory je oznaceny. avsak, co v pripade, ze je imunita cloveka (ako napr. u mna) natolko narusena, ze sa na nu lepi kazda angina, zapaly priedusiek a ine bezne choroby)? moja alergologicka a krcna lekarka sa vyjadrili, ze moja imunita je strasne slaba. snazim sa brat aj vitaminy nielen pocas "chripkovej sezony", ale aj pocas roka normalne. mam 21 r.

- mira

Človek ako celok je mimo okruh, ktorý je možné preskúmať vedeckými metódami. Dr. Alexis Carrel, nositeľ Nobelovej ceny za lekárstvo, lekár, biológ, fyziológ, chirurg, mysliteľ

- mira

To je iná téma, i na tú by sme mohli inde hodiť reč.
/Obetí autonehôd je menej ako obetí chorôb.
V každom prípade si autonehodu nespôsobím sama, pokiaľ som zdravá./