Problem s kondomom:(

Príspevok v téme: Problem s kondomom:(
kikuska123

ahojte...chcem poprosit o radu z oblasti pouzivania kondomov...s priatelom sme vyskusali vela druhov antikoncepie..brala som uz aj tabletky ale tie mi robili zle..tak sme presli na pharmatex s kondomom..kedze ani jednemu ani druhemu velmi nedoverujeme tak pouzivame obidve metody sucasne...a tu je problem..ked sa partner spravi a chceme pokracovat v milovani..mal by si asi vymenit kondom ze?...lenze ked uz ma penis od spermii tak by sa mohli potom dostat na ten kondom co si nasadi nie?....a nevieme ako to mame vyriesit:((prosim pomozte..surne:((

AdamKrt

kikuska123:

Ty mas ale obavy. Tak si zober, ze Pharmatex sam o sebe ma spermicidny ucinok. Ked ejakuluje do kondomu, tak ked ho normalne stiahne, tak od spermii bude mat iba spicku zaluda. Ked si umyje zalud, ba i cely penis, co brani tomu, zobrat si kuchynske papierove utierky a utriet ho do sucha ? Na to si potom navlecie kondom a Tebe prida este trochu Pharmatexu. Co sa ma akoze stat ?

Ja si dokonca pri dlhsom styku vlhcim cely kondom vodou, pretoze aj Pharmatex casom vyschne a potom kondom praskne. A kedze s Pharmatexom moze byt kombinovany oral, t.j., ze sliny, tak isto ako voda na neho nemaju nejaky efekt.

Takze po styku, nech si ho hludne umyje, osusi, da kondom, aplikuje znovu este Pharmatex a s kludnym svedomim mozete ist osidlovat Velky Meder :)

kikuska123

AdamKrt
ale ja som pocula ze sa nemoze pozivat voda...mydlo to je samozrejme...takze voda teda nevadi?..nehovorim ze bude cely mokry alebo co..ale tak trocha moze zostat...

AdamKrt

kikuska123:

on sa samozrejme moze umyt vodou a on sa potom moze osusit. Ak pharmatex z Teba vyteka, nech ho utrie suchou papierovou vreckovkou.

niekto

kikuska123 nic nije 100 %
kondom ma pearlov index 2-15% cize sancu ze otehotnies za rok
pricom 15 je bezne pouzivanie 2 je idealne

pharmatex
0,68 - 2,8 (www.sexus.cz)
1% udava www.pharmatex.sk
0,3-1 najdes na nete-> google

ked si to das dokopi tak sanca otehotniet za rok ked dodrzis navod je okolo 0,014-0,02 co znamena ze jedna z 14000 zien za rok otehotnie

inak povedane cito teoreticky mozne ....
pre porovnanie
hak ma pearlov index 0,3-8%
metoda plodnych dni 5-25%

kikuska123

AdamKrt..ja by som to najradsej chcela hentak keby to proste oddialil..len ked to nejde tak co narobime..takze vy to robite hentak a v pohode?ale ved vodou sa nemoze umyvat nie?...ked pouzivame pharmatex...a neviem ci to staci utriet len vreckovkou...

kikuska123

dobra vila..dakujem..ja a bojim uz aj nieco spytat:(....tiez si myslim ze je normalne pytat sa na nieco co neviem...keby ja poznam odpoved a niekto sa ma na to opyta tiez by som sa nesmiala....a kociar urcite este veelmi dlho tlacit nechcem...a ty to ako robis ak sa smiem optytat?

AdamKrt

Tiez je moznost, ked bude oddalovat ejakulaciu a urobi sa na koniec. Mozete mat niekolkohodinove milovanie a nehrozi ta obava z toho, ze druhe kolo bude nebezpecne. Bude to jedno kolo, len poriadne dlhe :)

dobra vila

Denz a aluska - sorry, ale otazka od tejto baby bola uplne normalna.
V praxi je to predsa len trosku ine ako v teorii, a je normalne, ze sa trocha obava... Radsej opatrne ako potom tlacit kocik, vsakze? Po precitani vsakovakych for tuna, ze spermie sa mozu dostat pod nechty a prezit, ze mozu prejst cez kondom a co ja viem co, tak mam obavy pomaly uz aj ja, kedze pouzivame kondom. Tiez ma to neraz napadlo, ze to druhe kolo je uz viac rizikove. Ze "co ak nahodou" sa predsa len nejako dostanu do mna... nepride mi to vobec smiesne a teenagerske. Clovek urcite obavy ma... Neodsudzujte ho za to, a nesmejte sa. Polozila sa tu otazka, ak k nej nemate co mudre povedat, tak to radsej nekomentujte. Vyplody a urazky si nechajte pre vas, alebo pre vasich partnerov - peace -

AdamKrt

kikuska123:

neviem co riesis. Normalne si zasulozte. On nech sa vystrieka do kondomu, kondom vyhodi. Potom nech si ho utrie a umyje. Ak mas problem s umyvanim, kupte si napr. papierove vreckovky, utierky, itelitove sacky na odpad. Tiez vreckovky dostat kupit aj intimne, vlhcene. Utrie si to do sucha, pripadne mu ho este vycmulaj v ustach, ak mas obavu. Vyutieraj do sucha. Trochu ho vzrusis potom rukou, postavi sa mu, nasadite kondom a idete dalej s Pharmatexom. Ten predsa znehybnuje spermie a tie na sucho, po umyti tiez nepreziju. Takze ziadne obavy. I keby sa Ti kondom pretrhol, tak Pharmatex to isti. Ak je dlhsia suloz, tak si tam znovu dajte Pharmatexu, aby ste nesli na sucho.

Tiez to tak robime...