Nevera v rodine

Príspevok v téme: Nevera v rodine
Hnedoocka30

Moja sestra pred par rokmi zistila, ze ju jej manzel podvadza s mojho manzela sestrou. Vsetko akoze na oko skoncilo a znova vyplavalo na povrch pred pol rokom. Moj svagor sa nezmenil, nic neolutoval, stale sa s "tou" stretaval...ked sa konecne rozhodol, ze da prednost rodine pred milenkou, sestra poziadala o rozvod. Ale co by som chcela vediet je, ako by ste sa vy spravali k takej svagrinej. Vzdy s nou boli problemy koli jej zavisti voci druhym, ale toto je v mojich ociach vrchol. Sestrin manzel chce s nou zostat a ona koli nemu tiez rozbije vlastnu rodinu. Moji rodicia tak isto ako aj moji svokrovci su z toho hotovi lenze nikdo s tym uz nic neurobi. Ja som rada, ze ho sestra poslala k vode lebo sa koli nemu len trapila a vyzerala ako z koncentraku. Ako sa spravat k tym dvom, kedze s nimi do styku urcite raz pridem - netusim. Pretvarovat sa nedokazem...

usiko

ako sa spravat k svagrinej? ak ti na tom zalezi, porozpravaj sa s nou, vyjasnite si veci, co a ako sa stalo a ake spravanie ona od vas ocakava a co vyjej ste ochotni dat.....ak ti na tom nezalezi, vy...er sa na nu, aj na manzela tvojej sestry a ignoruj vsade, kde sa da...urobila by som to druhe.....prepac, je to debil nezodpovedny, ktory nemal robit deti, ked si nevie udrzat vtaka doma....a nemal sa zenit......viem, ze sa veci stavaju, ale treba sa postavit situacii zoci voci, priznat sa, a veci vyriesit...a nie pchat hlavu do piesku a vtaka tam, kde netreba....prepac, ma to rozzurilo, setre zelam, nech sa skoro pozbiera, ved lepsich ako on na svete beha az az...

usiko

kekso, niekedy je chyba len v jednom cloveku z dvojice...ak je ten niekto nespokojny od zaciatku, prelietavy a nevie co chce, tak takemu by mohla aj modre z neba nosit a podviedol by ju....to su este nezreli a nezodpovedni ludia, od takych najlepsie ruky prec......

Hnedoocka30

Ved prave, ja som sa mohla len prizerat a to este nezijem na Svk, takze som jej nemala ako pomoct. Malinkej mi bolo velmi luto a samozrejme sestry lebo ta to zle brala a nicilo ju to kazdym dnom viac a viac. Najhorsi bol ten pocit, ze jeho to ani nemrzelo, nemal chut bavit sa o tom, riesit to. No a ked mu to asi konecne doslo, bolo neskoro. Som rada, ze spravila ten krok, lebo s nim to uz nemalo vyznam po ziadnej stranke. Dnes mali rozvod...nedostavil sa.

Hnedoocka30

Ved prave, ja som sa mohla len prizerat a to este nezijem na Svk, takze som jej nemala ako pomoct. Malinkej mi bolo velmi luto a samozrejme sestry lebo ta to zle brala a nicilo ju to kazdym dnom viac a viac. Najhorsi bol ten pocit, ze jeho to ani nemrzelo, nemal chut bavit sa o tom, riesit to. No a ked mu to asi konecne doslo, bolo neskoro. Som rada, ze spravila ten krok, lebo s nim to uz nemalo vyznam po ziadnej stranke. Dnes mali rozvod...nedostavil sa.

Giovanni

Ked nemal len ju,tak sestra dobre spravila ze nie je s nim,vlastne rozvadzaju sa...tak mne je hlavne luto dietatka,to si vzdy odnesie vsetko:( nic sa neda s tym robit len zmierit,sestra si moze najst este poriadneho chlapa a cim skor sa ho zbavi uplne tym lepsie pre nu....a ty sa spravaj tak ako to fakt citis,nic nemozes spravit,len prizerat sa tomu.

Hnedoocka30

Ved prave, citim sa tak, ze im nemam co povedat, akurat nimi pohrdat. Ak by ona bola clovek s ktorym som mala super vztah...mozno by to bolo ine, lenze ona bola vzdy intriganka a bez chrbtovej kosti, co sa tymto len potvrdilo. Moja sestra sa koli tomu nejedenkrat zrutila a odpadavala kadial chodila. Je mi jej luto a aj jej dcerky. Toto by som vazne necakala. A svagrina nato casom aj tak doplati, lebo vraj on nemal len ju, ale aj ine.