co mam riesit?

Príspevok v téme: co mam riesit?
mariaXB

Dobry den.Mam viac problemov.po jedle,hlavne sacharidoch,mam strasnu unavu,niekedy sa nedokazem ani hybat.nejem sladkosti a to trochu pomaha.mam suchu kozu hlavne na rukach,ale svrbi ma aj cele telo.je to niekedy neznesitelne.som vzdy smadna,ale napitie pomaha len na chvilu.byvam strasne zavodnena.stravujem sa velmi striedmo,cvicim,napriek tomu priberam.menzes nemam 14 mesiacov,ale hormony pre folikularnu fazu mam v poriadku.castokrat velmi casto mocim,ale to asi preto,lebo vela pijem.bola som u obvodneho poprosit ho o odporucenie na test inzulinovej rezistencie,ale odbil ma,ze naco mi to je.zobral mi krv,dopadla v poriadku a tak mi povedal ze dovi-dopo.ze som asi prechladnuta.ale trva to uz asi pol roka.lenze ja viem,ze aj ked je cukor v krvi v norme,rezistencia tam moze byt.vajecniky som mala polycisticke,ale uz nemam,cysty "zahadne" zmizli.poradite mi?mam sa domahat toho testu na tu rezistenciu?chcu mi dat duphaston,ale ak je problem inde,tak po jeho vysadeni aj tak fungovat nebudem.trapim sa vzdy viac a viac.pomaly uz budem na hladovke,aby som nebola aspon pocas prace unavena.takto sa jednoducho zit neda.dakujem Vam.