Prečo ešte nespíte?

ojka.

inko, dušička zlatá, ty si chceš ísť opraviť "C"? a to už prečo? či ešte zarábaš na červený diplom? v tom prípade schvaľujem....ale aspoň si môžeš vydýchnuť, že to máš už za sebou (:
ehm, uau, dúfam, že ja nedospejem do štádia, kedy ma bude baviť ten seriál :D ale tak nikdy nehovor nikdy :D aby som to o pár mesiacov nepozerala náhodou tiež :D

*

ojka zlata..radsej im do hlavy nechci vidiet..ja som prevazne v chalanskom kolektive, uz sa co to z ich rozmyslania na mna nalepilo
a vies co? nikdy som nemyslela ze to spravim, ale stiahla som si vsetky serie Sex v meste a zacala som tie babske sprostosticky po veceroch pozerat..a ono to fakt vela veci vysvetluje :D ale inak nic moc, uvidime kolko casti este zvladnem :)
dobre takze v stredu ti drzim palceky. neboj sa ojka, to uz budete aj s profesorom vianocne naladeni, a dobre to bude uvidis
ja som mala v priebehu 30 hodin tri skusky, to bola ina makacka. vysledky mam z dvoch,na treti este cakam... a rozmyslam ze si jedno C pojdem opravit, ta nasa mikulasica nam dala do testu 60% z kapitoly ktoru nam vyskrtla ... takze mi to ukrojilo z acka...a ja ccem acko silno silno ho chcem :D

ojka

inko, heh, no to bude "fajn", keď to jemu nebude vadiť.... ale mne hej, tam je kapánek ten rozdiel,.... joj,strašné to s tými chlapmi...vidieť im tam do hlavy
inko, palec drž poctivo v stredu doobeda, zatiaľ to moc ružovo nevyzerá... lebo po liekoch sa mi chce všeličo, len učiť nie :D
ale nech to dopadne už hocijak, tak v stredu v noci, keď prídem domov, tak pre mňa začínajú prázdniny (:
a ty máš tento týždeň niečo? z tých minulotýždňových už výsledky máš?

*inko

ojka, potom nebud prekvapena ked ti "kamos" povie- mne to nevadi..lebo aj take sa stava... a dost casto :)
malemu tlieskam, ta piesen je velmi fajn
ako si inak bacujete deti osprostene? hm?:) ojka, kedy ti to mam drzat palec

ojka.

inko ,jaaaa sa nepodobám na nikoho, ja som originál sáma o sebe :D
hm, čo sa týka toho kamarata, tak nevie... ale vidím to tak, že bude vedieť...a čoskoro
pekné sny všetkým

*

Jaj, ako sa smejem. Tá Oklahoma malabyt ojka. Môj iPod to opravil (slovo ojka nepozná) a ja som si to vsimla až po odoslaní:)