Prečo ešte nespíte?

lost

ale ja mam smolu :D zimne pneu budu mat asi len "V" rychlostny index, v inych slovach, maju maximalnu odporucanu rychlost 240 :D hold, v zime budem kludnejsi :D i ked netusim co by sa im stalo, ak by som toto ignoroval :) asi by sa roztopili, deformovali, alebo praskli.. no to by bola sranda...

lost

u nas "snezi" uz od neviem kedy a podla medii (bulvaru) ma byt 8 CM SNEHu !!!

kde to je? :)

jedine ze by sa sneh prefarbil na zeleno.. vsade trava, 8cm, ale sneh, ehm, jedina biela co vidim je letak/smeti na ulici :)

ale mohlo by snezit, i ked osobne si myslim (stavim sa) ze do 2 tyzdnov to urcite nebude.. (minimalne v TT/BA), mozno tak v decembri asi.

lost

to bolo len 200,13 ak mam byt presny :)

ironicky cislo "13" v stotinach :D

to ma byt pozdrav od osudu? :D

neviem ci to bolo prave dospievanie alebo obycajny pud sebazachovy :D fakt nad 170 som citil ze to bola ruska ruleta, doslova :) uz pri 140-150 to bolo take, ze ak by to niekto videl (napr spolujazdec) pomyslel by si ze ho mam zaujem zabit :)

ale nevyuzi to, ked ta nemoze odfotit radar (nemyslim ze maju az taku dobru optiku a blesk ma obmedzeny dosah) a ked nechces cetovat pod dna z BA do TT po polnoci :) i ked uprimne, 90kmh by bola asi najlepsia rychlost v takej situacii :)

ale ono viac aut islo tak.. ehm, no nie az tak, ale povedzme 120-130 :) a uprimne, ked si trufnu oni, preco ine ja :D iste mam fyziku naklonenu viac na svojej ako na ich strane :P

ale co je horsie je, ze mi vdaka tomu zostalo mozno 5 litrov benzinu v nadrzi :D a v rakusku, kde je to lacnejsie o 20 CENTOV !!! tam uz nedojdem :D

ale stale zijem :P to je dost zaujimave :D rucam jeden mytus za druhym :P haha :D no tento zivot treba milovat :D aaaaaa ale chybaju mi samrole ale neviem kde ich kupit, v rakusku musim mat od 1.11 zimne :D i ked mozno skusim ich trpezlivost :D

ojka

lost, možno dospievaš :D keď už si netrúfneš ísť nad 200
ale to ti len schvaľujem... byť ja pri tebe, tak takú dostaneš po ušoch za tú rychlu jazdu.....
ale u nás tak krasne sneží už od rána... len škoda, že sa to dlho asi neudrží....

lost

tak idem skusit stastie v posteli, a dufam ze sa zobudim do krasneho zasnezeneho rana :D

gn to all :)

i ked "all" uz asi GN ma(ju) :D