Prečo ešte nespíte?

david23

Inkognito a ako sa pomáha googlom? Myslíš mobilom? To je teda úroveň na tých vysokých školách:-))))))
lost za to by som udeľoval bez milosti päť a dvadsať remeňom a nie nobelovky... ˇa nemohli ju radšej podpáliť pred rekonštrukciou? Len či to nebol Krajcer, aby si spravil predvolebnú kampaň...:-)

[zruseny1]

lost ja viem ako si to myslel:) a aj máš pravdu, ale nešťastia radšej obchádzať:)
jasné, každná práca sa cení, ale nie až keď sa niečo stane..skôr prevencia...ty ale ja mám pocit, že ľudia si už zvykli na všetko, aj na to že nemajú prácu, možno im to vyhovuje, ktovie ktovie

[zruseny1]

david a ty zvažuješ aj takú možnosť, že by si tú skúšku nespravil? neblázni:) podľa mňa môžeš skladať básen už teraz

lost

Inkognito

preco? :)

rakusania mozu sekat travu, aby sa nezvnietila ale u nas aspon pod hradom to nevieme ? :)

kto je ten inteligent co to ma na starosti, ze nepozana fyziku ze trava hori? :D

hento som skor myslel iroicky, ale treba postupovat podla zakona :)

ak to bolo dieta, nic z toho nebude ;)

[zruseny1]

David, ale no :) o voľbách bola reč ráno, odvolené máme, megazázrak sa konať nebude takže modliť sa dnes netreba.
Ja som v okolí Hôrky nebola, takže si ani neviem dobre predstaviť o čo všetko sa týmto požiarom prišlo, škoda..ak to boli malí cigoši o to smutnejšie, nič si nevážia
Ja inak tiež čakám na výsledky zo zápočtovky, ale kedže som si počas nej "trochu" pomohla googlom, tak by to malo byť v pohode

lost

david23
400 000 nezamestnanych a nema kto posekat travu :)

pri tomto fakte, by si ten typek co ten hrad podpalil mal ziskat naopak nobelovku a nie trest :)

david23

baby nepodarené:-) voľby, Hôrka horí a vy sa tu rozprávate o účesoch?:-))) tak čo, už máte odvolené? S tou Hôrkou je to hrozné, bol som tam ako 8 ročný v škole v prírode a čo si tak matne spomínam, bolo tam super, krásne prostredie a exponáty. vraj za to môžu gipsy kings z tamojšej osady, tak som zvedavý, či z toho budú mať niečo...
ojka zatiaľ spokojnosť, lebo ešte nemám výsledok:-) vraj to má poslať na celoročníkový, tak hádam to niekto rozčúlený z tade nevymazal. ale tak 40 písomiek s toľkými otázkami je náročné na čas opraviť. a ty a zápočtovka?
Inak keď tu skúšku dám, tak na to zložím ódu v básničkovej téme:-), čiže sa to hneď dozvieš
inkognito jj, s tými seminárkami ma ide poraziť, ešte sa mi aj jedna rozpracovaná neuložila, tak som ju musel robiť odznova... pekne nám ten čas letí