Prečo ešte nespíte?

ojka

lost :D ehm, tak poznám pár mužov, čo si holí nohy (-:O ale to kvoli športu...
takže to že si alergický, to celkom chápem, nie si prvý ani posledný :D
ehm, ale ten gay, myslím, že dosť ľudí si vtedy s tým výrokom uviedol do pomykova :D si sa musel riadne baviť, čo? :D
inko, ako vieš, že i ja som taká kreatívna? (-:O ja som si doma žiadne botičky ešte nerobila :D ale ked bola malá sestra ešte menšia, tak som sa s ňou bavila, že som bola jej barbinám krajčírkou :D ale inak hej, mám rada tvorivé práce ((:

lost

no dajme tomu :D

vacsinou ludom napada, ze ten co nenosi kratke, tak si nohy holi :D

(som si myslel, ze toto niekomu napadne, a obzvlast po mojich hlaskach ze som gay :D )

[zruseny1]

ojka tak ja by som do toho sla, netajim sa tym, ze k takymto veciam mam blizko, a jedny topanky som si uz aj urobila sama :D
dokonca aj pre babiky
a tatina som velmi casto trapila tym, aby mojim barbinam vyrobil tiez topanky :D tak chudak, si pamatam ako v dielni nejake drevaky struhal :D ale boli to len nejake hranoly, nie podla mojich predstav..bolo placu :D
ojka ale mne sa zda ze aj ty si kreativna, teba by podobne prace tiez bavili vsak:)

ojka

inko, ideme si ušiť botičky? ((:
lost, ty akože ani v lete nenosíš krátke nohavice? prečo? nie si alergický na slnko?

[zruseny1]

david ja sa prave toho bojim, ze mam toho strasne vela, normalne ze na dve prace, takze ja budem musiet mazat... ale problem je, ze ja nechcem nic mazat. mne sa paci kazda veta v mojej praci :D

aha, hmmmmm:) zaujimave, vsak:) pekna pracicka
www.loupak.cz