Prečo ešte nespíte?

lost

ano mam "len" 23 (heh som sa skoro preklepol ze 12 :D lebo to je vedla seba 123)

ale to neznamena, ze mam povinnost sa spravat ako idiot a flakat sa :)

ti co sa flakaju v 12.. ehm 23 :)
tak ti budu plakat v 45

ja v 45 budem kavickovat s ich dcerami ;)

gn

martinmlm

Lost, máš ešte len 23 a1deň. Na premýšľanie nad tým máš kopu času. Ja som si vybral dom s malou záhradkou ktorá si rastie ako chce. Akurát ma obmedzujú havovia, ale zas mám susedov ktorým nerobí problém nakŕmiť.

lost

system

nieee :0

3 som si tipol, vies riesenie? nasiel som si na nete, ako k tomu dospiet :) az ma porazilo, ake lahke to je :)

lost

martin :)

ty si taky myslitel :D

ako vyriesis tento problem?

Hypotetiky povedzme ze poznas cloveka, co chce byt..

ale :D nemam mozgovu kapacitu na treti podmienovaci pad

proste - rozmyslal som nad zivotom "absolutne nezavisli" cize to znamena toto:
- energeticky sebestacny dom, pozemok na ktorom treba makat pre ovocie, zeleninu a maso.

celkom super ze? lenze.. ma to hacik, ze takto clovek nemoze odist na dovolenku na viac ako 2 dni, kedze by mu maso pokapalo bez vody a potravy.

lenze zit len pre par vyletov v byte, kde clovek sa nemusi starat absolutne o nic.. len nakupit nejake suroviny, ktore maju pochybny povod...

chapes co myslim?

1. je super podla mna, lebo mozem mat napr vlastny bazen, cize to nie je len "povinnost" ale aj "zabava" , predovsetkym uskromie (a vid, nemusiet vencit psa na sidlisku :D )
ale ma to nevyhodu "usadenia sa"

2. je odpor, hnus, lebo mam extremne tazkosti ziskat kvalitne maso, obmedzeny priestor, ziadny bazen :D mozem srat taku jednoduchost..

...... cize ....... nech rozmyslam akokolvek silno, neexistuje sposob ako vyriesit tento problem neexistuje :)

jedine mat ochotneho suseda, co zaleje zeleninu a nakrmi zvierata. nic ine neexistuje ?!

no teoreticky robotika.. automaticky prikrmovac a zalievac (toto je pomerne jednoduche hm.. ale poslahnut sa na to ? neviem :) )

lost

system, teraz neviem ci svedcim o to, ze "nie som dieta" tj som extremny IQ ak som na to nedosiel, alebo len amater ze som na to nedosiel :D

asi to druhe :D kruty svet