bezsenná noc

nexus

na mna je toho uz moc...kazda malickost ma uz znervoznuje...mam strach z buducnosti
vyrabam si to uz v hlave sam...mam zly program...a vsetko kvoli jednemu rozchodu...
vecer som najkludnejsi, pokial si nelahnem do postele...

ojka

jejda, teraz som prišla na to, že si muž (: no nevadí, hihi. Križovky su veru fajn vec.
Joj, tak to ti teda verím, viem ako sa citiš. Nooo, tak horšie sa spavalo, ked boli stresy a nervozita, to je jasné, ale zdravotné problémy urobili svoje, tak aj preto. (;

nexus

na krizovkami som rozmyslal uz aj ja...ale ziadnu doma nemam :)
uz vyse mesiaca to trva...ja nenormalne tuzim po spanku, najradsej by som zaliezol o osmej a zobudil sa o osmej...
tak to by som bol stastim bez seba...
ty si nespavala odkedy? tiez zo stresov a nervozity ako ja?

ojka

ja viem, dufam,že aj dnes ma čaká niečo také super,... nie , TV nemám v izbe a ked už tak, tak si zoberiem malované krizovky, ma to nejak začalo v poslednej dobe baviť.
Dakujem, dúfam,že aj tebe to pôjde stale lepšie a lepšie, a ako dlho máš už problemy so spankom? Ja obyčajne idem pod perinu až ked som unavená, lebo mam odpozorované, že inak sa budem prehadzovať do nekonečna... tak neviem, kedy ma to vyženie spať.

nexus

parada do osmej.. :) ja tiez tabletky nemusim, ale dohnalo ma to k tomu...dost ma to stve...
prajem ti aj dnes taky krasny spanok :)
ten vcerajsok je dobra predzvest.. :)
kedy sa ides ulozit? a beries si nieco aj do postele? knizku, alebo kukas telku?

ojka

ja tabletky moc nemusím, takže bez (: ja radšej nejaký bylinkový čaj, vyvetraná izby, poprípade trochu klasickej hudby, a niekedy zasa by som len ticho a ticho a ticho... u mna to je také divné....noo, spala som skoro až do osmej, takže lámem svoje rekordy (:

ojka

nooo, hej, prirodzene, z nedele na pondelok som nespala vobec, a potom ostatné noci len tak po 3 hodinky, čo mi nestačilo, lebo som musela rano skoro vstavať, tak ma asi unava zničila že som zaspala včera asi pred pol nocou tak rychlo, že som ani nevedela jak... =)

ojka

ahoj nexus, tak ako teda, vyspali sme sa do ružova? ja som sa dnes vyspala už konečne k spokojnosti, lebo som chodila už ako zombi... sa citim lepšie (: