Komplikovany karcinom prsnika

Príspevok v téme: Komplikovany karcinom prsnika
mirabelka1

Mam komplikovany karcinom prsnika s metastazami v kozi a v lymfatickych uzlinach s mimoriadne nepriaznivou prognozou. Presla som klasickou liecbou opakovane a stav sa mi rapidne zhorsoval,teraz sa liecim stvrty mesiac alternativne cez Damiana. Beriem vysoke davky vit C, Amygdalin a MMS v roznych kombinaciach. Skutocne to zabera, mozem odporucat. Pozdravujem Damiana.

vevericka

rng ja som to tiez nikde netvrdila, ze si to povedal,pozri ked som sem zo zaciatku zacala chodit, zdal si sa mi celkom normalny, co sa tyka enzymov a byliniek v tom s tebou suhlasim..ale vsetko s mierou, nie vsetko sa da dosiahnut alternativne a uz vobec nie mega davkami jedneho vitaminu, teda co sa tyka tohoto a ockvania sa s tebou nezhodnem..

RNG

vevericka, neluhaj tu tak drzo, ja som nikdy nepovedal, ze alternativna medicina kazdeho vyliecila.
Len ze mnohi lekari s nou mali casto lepsie uspechy, nez s klasickou medicinou.
A to najma v oblasti rakovin, kde klasicka onkologia slubuje dost malo a dorucuje este menej.A casom a hromadami penazi vydanymi na vyskum sa to nijak nemeni.

Alternativne prostriedky mam dokazane aj na sebe, aj hromade inych ludi.
Ale nikto vas nenuti, aby ste neisli za svojimi klasickymi lekarmi, nech sa paci.

Ja sem pisem len pre to, aby ludia videli, ze existuju aj ini lekari s inymi metodami a prostriedkami, lebo inde sa to velmi dozvediet nemozu, kedze tlac a televizia je v rukach klasickej mediciny a farmaceutickeho priemyslu.
A aby som nezabudol na poistovne, ti tiez potrebuju co najviac zakaznikov, tj maju zaujem na opaku liecenia.

vevericka

kaciatko..fakt, ze si fajcila tiez sam o sebe nieco znaci..necitam tvoje prispevky natolko, aby som vedela kazdu hlupost, ktorou trpis, na tuto som nahodu narazila a teraz mi napadla, ked som citala tuto temu..si nemysli zasa, ze je niekto z teba tak nadseny, aby ta tu zamerne vyhladaval, ja urcite nie;)

bingham

Si ma s niekym mylis ja nemam 23 :))

A pozri....nemusis pisat....(co si studovala) jednoducho tvoje prispevky prezradzaju kolko mas rokov....

lucyy

maturitu mam a kedze mas 23rokov a pracujes, tak asi nestudujes VS, tak mam aj vysie vzdelanie ako ty, tak sup do postielky bing:)

vevericka

napisem vetu, ktoru povedal jeden mudry pan prfoesor ,ktory sa onkologiou a vznikom nadorov zaobera cely zivot: clovek ma v DNA zapisane, ze sa moze dozit 120 rokov, keby sme mali aj medicinu na takej urovni, ze by sa vsetci ludia mohli dozit 120, umierali by vsetci na rakovinu, clovek cely zivot zbiera mutacie vo svojej DNA, niektore dobre, niektore neutralne a niektore bohuzial zhubne a NIJAKO sa im neda vyhnut

kaciatko7

vevericka, je chvalyhodne a tesi ma, ze citas moje prispevky, nie, nezabudla som, co som tvrdila a budem to tvrdit aj nadalej, co sa vit C tyka, to, ze mam problem s oblickami, s tym suvis nema, tie problemy mam uz dlhodobo. takze nejako ti to nevyslo. ale urcite ta potesilo, ze si na mna nieco nasla, aj ked to teoriu, ze vyssie davky vit C nesposobuju oblickove kamene, vobec neovplyvnuje, kedze moje problemy s oblickami trvaju ovela dlhsi cas a boli uz vtedy, ked som o vit C ani nechyrovala. takze taky maly hacik, vevericka. ked uz zavidis aj zdravotne problemy, tak je to uz na zamyslenie. a ked sa pohrabes este v mojich starsich prispevkoch, tak napr. zistis aj taku zaujimavost, ze som predtym vela fajcila, tak to len taky maly tip pre teba, nech mas do coho zarypnut.