odfarbovanie tmavých vlasov na blond!

Príspevok v téme: odfarbovanie tmavých vlasov na blond!
Jaaaaa

Chcem si odfarbit vlasy z tmavo az skoro ciernych na blond...davala som si nan melir-blond ale mne to chytilo do červeno oranžova:(potom hned o dva týždne či 3 som si dala zasa blond melír ale stale my to nechytilo do nblond mam asi iba pár svetlých pramenov čo su blond ale tých je malo...ostatne su oranžovo-blondave...
kolko krát a za aku dlho si mam prefarbovat vlasy a kedy ich už budem mat blond:(ale tak aby sa i nezničili..mam ist radčej ku kaderníčke?

ojka

ahoj, ja by som niečo takéto jednoznačne nechala na odborníka, takže objednať sa na nejaky termín ku kaderníčke by bolo podla mna fajn (: neexperimentuj zbytočne, nemuselo by sa to vyplatit (;

adoree

Ahoj,
celkové zosvetlovanie vlasov určite neskúšaj doma. Mohla by si skoncit nakratko. Treba najist naozajstneho odbornika. Aj kadernik dokaze znicit vlasy. Ak uz mas tolko krat premelirovane vlasy, urcite nepokracuj doma.

strata casu

Radšej chod ku kadernicke. Ja vas dievcata zeriem, stoji vas to viac penazi a aj nervov a nakoniec, bud chodite ako strasidla, alebo aj tak pridete do kadernictva. Do skoreho videnia. Vasa kadernicka.

Jaaaaa

No...čo sa týka tých šampónov...vyzmývaju sa ale ako ktoré...napr kamaratke to vyzmývalo a ďalšej zasa nie..to zaleží aj od toho aký šampon si dáš a od kvality vlasov...:)ak ti farbu chytá rýchlo tak šamponu sa zbavíš ťažko :)

wiwien

michajela ahojky,aj ja som si dávala z blond na hnedú, no ale potom ja koza som si dala čokoládovo hnedý šampon a mám to až skoro čierne...nie som s tým spokojná, lebo je to také nevýrazné, neviem ako sa toho zbaviť, lebo som počula, že ani šamponov sa človek nezbaví..a nechcem to zosvetlovať peroxidom, lebo dosť čo mám zničené vlasy a mám ich málo, neviete mi niekto poradiť, ako to zosvetliť, alebo trošku presvetliť a zvýrazniť...zatim thanx za rady:))

lenka-pomoc

prosim vas vie mi niekto poradit,mala som cierne vlasy a vcera som si dala fabru blond palete tu uplne bielu co zosvetli o 6 otienov vysledok rysava a nie rovnomerna a dala som si potom stredne hnedu lenze to je dost silna farba skoro ako cierne to zas vyzera:(,ale ta hneda je sampon no color shampon myslite,ze sa mi to vyzmyva?a aka mi potom ostane farba?:Dalebo mam ist ku kadernicke nech mi da do toho melir,alebo da na slabsiu hnedu,lenze mam tam aj cervenu a ze vraj ta ide tiez tazko dole

pauli 73

datelinka :) a nevysušuje ti C10 vlasy? Ja som ju kvôli tomu prestala používať a presedlala som na Schwarzkopf Brillance Škandinávska blond.

datelinka

jaaa, chod ku kadernicke. ja by som sa do toho nepustala. nebodaj budes mat farbu vlasov zltu ako slama. mne napriklad dost zle chyta farba, ale moja kadernicka uz vie, ktora a kolko tej farby. ked som bola u inej, davala mi na dvakrat a odsedela som si pekne dlho v tom amoniakovom opare.
pauli, uz ma ani neprekvapuje, ze aj ty pouzivas polarne striebro :-)) aj mne ho dava kadernicka :-)

Simoníína

Ti poviem normálne odfarbiť s peroxidom to nerob ja som mala svoje bledo hnede ale vtedy nafarbene na tmavo hnedo až čierno a tak mi to zničilo vlasy že až každý vlas mám rozdvojený dokonca aj roztrojený a o česaní ani nehovorím to vždy toľko vlasov že sa nestíham čudovať ak chceš blond tak odfarbovanie peroxidom nesúšaj prídeš minimálne o polku vlasov na hlave