Ako zvladat panicku poruchu?:-(

karlosinko21

ahoj bojujem s pp uy skoro 2 roky a za posledne 6 mesiace sa to trochu ylepsilo ale este stale mam problem s prehltanim ako keby mi nieco blokovalo prehltanie a mam bolesti v yatilku vedel bi mi niekto poradit ako sa toho konecne ybavit trva to uy dlho

Nika99

Ahojte vsetci ja mam tiez taky problem nemozem to prekonat stale sa bojim bojim a bojim ze niekde odpadnem bojim sa chodit von medzi ludi je to zle velmi mi to prekaza v zivote v krku mam ako keby knedlu cele je to zle viem sa vzit do vasej situacie :-( stale len strach a strach

lexika

AHOJ MIMKA pišem ti lebo mam asi podobny problem a mam s toho strach mevam časte busenie srdca a strašnu uzkost tep aj 130 neviem či ist psichiatr.chystam sa tam ist už 4-ty rok pride to na mna nečakane čo mam robit? prosim porad

mimka_

:-) tak to ta nespavost uz moze byt aj vekom :-) ja mam 27.panicka porucha je o strachu,ze sa to zopaakuje.kde sa to zopakuje,ake silne to bude...mne bolo le doma prisiel strach byt sama doma...prislo mi zle v aute a tak aj strach ist autom...ta isto aj vonku...ta pocitujes nejaky konkretny strach?

mimka_

:-) presne take a problemy so spankom ja sa furt skoro v tu istu hodinu zobudim a uz mam problem pokojne zaspat to ma tiez dost trapy,ked vstavam nevyspata unavena a bez energie.mas aj nejake konkretne problemy pocit na odpadnutie,nemoct dychat a tak?kolko mas rokov

nexus

mimka...ak su prejavy nahly naval tepla, potenie, pobehovanie hore , dole, busenie srdca, pocit beznadeje, tak obcas to na mna pride...
ake su este priznaky? :)

mimka_

ja som v nemocnnici nebola vzdy ma nechali doma.sami sá ma pytaju ci nie som po stresom co som :-( mam problemy s chrbticou,diagnosstikovali mi tetaniu,to tie krce a panicku poruchu.mam isst este na jedno velmi neprijemne vysetrenie so srdisckom na taku hadicku,co bude vyvolavat zvecsenu cinnost ci daco neukaze,lebo vsetko mam v poriadku takze si myslim,ze je to len preto.uz sa bojim kamkolvek sama chodit,doma byt je to strasne