Oslabena imunita

dida baf

dnes mi prisli vysledky z rng....znenie:Bez jednoznacnych loziskovych zmien v plucnnej paranchyme,branica je bilat.klenuta,CF uhly su volne,srdce je nedilat.,na skelete bez loziskovych zmien.
Zaver:Bez jednoznacnych patol.zmien v pl.parenchyme.

to znamena ze tam niej e nic zle vsak?:D ...

jajkafr

Peto
u mňa je to železo ešte v štádiu riešenia takže kým to nebude ok neriskujem z vysokými dávkami Cečka :)

Peto T

jajkafr: Vitamín C u zdravého človeka zvyšuje vstrebávanie železa len pri minimálnych dávkach na prežitie (50mg denne). Vyššie dávky už vstrebávanie železa významne neovplyvňujú.

Výnimkou sú metabolické poruchy ako hemochromatóza, hemosideróza apod, vtedy by pri vysokých dávkach vitamínu C mohlo dôjsť k predávkovanie železom.

evah

Ja užívam 2krát do roka trojmesačnú kúru,pijem Aloe vera.Za 4 roky som nemala ešte ani nádchu a pritom som v každodennom kontakte s malými deťmi,kde každé druhé dieťa kašle a je prechladnuté.Echinacia k tomu je vynikajúca kombinácia.Vrele odporúčam

ZARA 16

kariiol 2 Neviem čo sa toľko nadrapuješ, ako som písala je to moja skusenosť a neznamená, že som ich nedala zaočkovať, lebo lekári sa nedávaju. Na to je predsa diskusné forum aby si tu ľudia vymenili skusenosti a rady. Ja som napísala tu svoju.

Najčítanejšie články